Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(C) Martyna11105

Za mną osiem godzin jazd. I jak? To, co wydawało mi się najtrudniejsze, okazało się być proste jak drut (redukcja biegów podczas jazdy). Najgorzej idzie mi ruszanie z miejsca. Wiecie... Godzina szczytu, milion aut, korek, a na jego początku ja we własnej osobie, usilnie próbująca zapanować nad Toyotą. Pewnie minie trochę czasu zanim dojdę do wprawy. No nic... Oddaję wam już przegląd i znikam ;)Zasady:

 1. Przegląd obejmuje okres od 13 do 19 sierpnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

6 komentarzy:

 1. Erenae - Secret Templates
  Bardzo podobają mi się kolory na pracy. Ma się na czym zawiesić oko :) CSS jest schludny i pozwala grać pierwsze skrzypce nagłówkowi :)

  Elmo - Dellyland
  Jestem zakochana w tym szablonie! Nagłówek na kolumnie wygląda nieziemsko. Mroczna tematyka + minimalizm to świetne połączenie :)) Gratuluję Elmo tak udanej pracy ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bałam się zmieniania biegów, ale to okazało się być najfajniejszą rzeczą :)) Za mną też kilka godzin jazd i muszę się przyznać, że podoba mi się prowadzenie autka :)) Ostatnio zasuwałam po autostradzie w Warszawie :))
  Toyotka, którą jeżdżę ma okropne sprzęgło, ale po przyzwyczajeniu nie jest tak źle :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Elmo & Erato - Dellyland
  Mimo że podobają mi się obie prace z tej notki, to szablon został już wyróżniony, więc napiszę tylko o tym nagłówku. Przypomina mi on moje lata dzieciństwa, kiedy zbierałam karteczki z takich bajek, którymi potem wymieniał się z koleżankami. Oprócz stron sentymentalnych, to podoba mi się układ, delikatność, ukazanie miłości w wiosennych, żywych kolorach - po prostu praca bardzo przyjemna dla oka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej :) z Tej strony Andro
  Chciałam poinformować, że wróciłam do blogowania i prosić o dodanie z powrotem Wyspy Twórczości do spisu blogów prywatnych :) Blog jest ponownie aktywny i pojawił się na nim już post. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy