Chat
zamknij

Fantastyczna trójka

Sygnatura #2 by IndestructibleDreams
(C) Maggie

Witam! Było tak cieplutko, było słonecznie, było wakacyjnie, a teraz czas na szarą rzeczywistość... Uczniowie wiedzą, o co chodzi (pogoda pogodą, ale szkoła się zaczęła i koniec tego dobrego!). Pora odliczać do najbliższego wolnego, które, jeśli się nie mylę, przypada dopiero w listopadzie. Zawsze coś :) Dziś współautorką FT jest Maggie, udzielająca się na Graphic Heart. Rozwijajcie!

Szablony


Wyczytałam, że Autorka męczyła się z szablonem przez brak pomysłu na nagłówek. Tym bardziej gratuluję, bo wykonała kawał naprawdę dobrej roboty. Podoba mi się połączenie takiej kolorystyki. A obok pracy nie mogłam przejść obojętnie, ponieważ lubię takie klimaty.

Tutaj długo zastanawiałam się nad wyborem szablonu. Po namyśle w końcu wybrałam ten. Nagłówek został fajnie wykonany i wkomponowany w pozostałość. Spodobał mi się układ i css.

Na sam koniec moja perełka. Ten szablon to coś pięknego, bo moje oczy nie mogą się napatrzeć. W całym szablonie najbardziej wyróżnia się nagłówek; bardzo podoba mi się sposób w jaki został wykonany. Jest utrzymany w mrocznym klimacie i wywołuje pewien niepokój. Brawo!


Nagłówki


Praca mnie oczarowała, cudo! Delikatna kolorystyka jest przyjemna dla oczu. Nigdy nie przepadałam za odcieniami zieleni, ale ta w połączeniu z różem daje piękny efekt. Moje oczy nie mogą się napatrzeć.
Miałam problem z wyborem nagłówka, bo z notki bardzo podobają mi się oba, jednak wygrał ten ze względu na kolorystykę. Połączenie tych barw dało świetny efekt. Nagłówek ma w sobie „to coś” i po prostu musiałam go wyróżnić.
Wow. Po prostu wow. To jest tak piękne, że aż brak mi słów na opisanie tej pracy. Podoba mi się w niej wszystko, naprawdę. To mój faworyt.

PS. Wattspis uruchomiony! 

4 komentarze:

 1. Dziękuję za wyróżnienie aż dwóch moich prac <3 Nie spodziewałam się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje za wyróżnienie <3 cieszę się, że spodobała sie moja praca

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za wytypowanie mojej pracy <3
  Jednak jest problem, bo nie jest podlinkowany. Po kliknięciu pojawia się blog Graphic Heart :)

  OdpowiedzUsuń