Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Fantastyczna trójka

Sygnatura #2 by IndestructibleDreams
(C) Maggie

Witam! Było tak cieplutko, było słonecznie, było wakacyjnie, a teraz czas na szarą rzeczywistość... Uczniowie wiedzą, o co chodzi (pogoda pogodą, ale szkoła się zaczęła i koniec tego dobrego!). Pora odliczać do najbliższego wolnego, które, jeśli się nie mylę, przypada dopiero w listopadzie. Zawsze coś :) Dziś współautorką FT jest Maggie, udzielająca się na Graphic Heart. Rozwijajcie!

Szablony


Wyczytałam, że Autorka męczyła się z szablonem przez brak pomysłu na nagłówek. Tym bardziej gratuluję, bo wykonała kawał naprawdę dobrej roboty. Podoba mi się połączenie takiej kolorystyki. A obok pracy nie mogłam przejść obojętnie, ponieważ lubię takie klimaty.

Tutaj długo zastanawiałam się nad wyborem szablonu. Po namyśle w końcu wybrałam ten. Nagłówek został fajnie wykonany i wkomponowany w pozostałość. Spodobał mi się układ i css.

Na sam koniec moja perełka. Ten szablon to coś pięknego, bo moje oczy nie mogą się napatrzeć. W całym szablonie najbardziej wyróżnia się nagłówek; bardzo podoba mi się sposób w jaki został wykonany. Jest utrzymany w mrocznym klimacie i wywołuje pewien niepokój. Brawo!


Nagłówki


Praca mnie oczarowała, cudo! Delikatna kolorystyka jest przyjemna dla oczu. Nigdy nie przepadałam za odcieniami zieleni, ale ta w połączeniu z różem daje piękny efekt. Moje oczy nie mogą się napatrzeć.
Miałam problem z wyborem nagłówka, bo z notki bardzo podobają mi się oba, jednak wygrał ten ze względu na kolorystykę. Połączenie tych barw dało świetny efekt. Nagłówek ma w sobie „to coś” i po prostu musiałam go wyróżnić.
Wow. Po prostu wow. To jest tak piękne, że aż brak mi słów na opisanie tej pracy. Podoba mi się w niej wszystko, naprawdę. To mój faworyt.

PS. Wattspis uruchomiony! 

4 komentarze:

 1. Dziękuję za wyróżnienie aż dwóch moich prac <3 Nie spodziewałam się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje za wyróżnienie <3 cieszę się, że spodobała sie moja praca

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za wytypowanie mojej pracy <3
  Jednak jest problem, bo nie jest podlinkowany. Po kliknięciu pojawia się blog Graphic Heart :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy