Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(C) Martyna11105


Wielkie "wow!" dla Prettysmilex za ten przecudny szablon. Jest wspaniały, nie można się nie zgodzić. Minimalistyczny, w stonowanych kolorkach i... ma w sobie pełno kaktusów, czyli tego, co katalożek lubi najbardziej :) Nieco przypomina poprzedni szablon, lecz uważam to za ogromną zaletę. Łatwiej jest się bowiem odnaleźć, bo wszystko mniej więcej znajduje się na swoim miejscu. No nic, startujemy z przeglądem!


Zasady:

 1. Przegląd obejmuje okres od 27 sierpnia do 2 września.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

3 komentarze:

 1. Erato - Dellyland
  Szablon ma śliczny i drobny nagłówek, a do tego prosty i bardzo dobrze dopasowany CSS. Prezentuje się bardzo ciekawie.

  Euleunge - Untouchable monster
  Nagłówek ma fajne kolory i ciekawy układ. Bardzo przyjemnie się na niego patrzy.

  Oreuis - Grafika Centaura
  W tej pracy pierwsze co mi się rzuciło w oczy to bardzo ładny układ i fajne rozmieszczenie napisów. Wszystko się razem pięknie komponuje. Oby więcej takich cudeniek.

  Oreuis - Grafika Centaura
  Śiczny nagłówek, delikatny CSS i nic więcej mi już nie trzeba. Piękny szablon.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oreuis - grafika centaura Uwielbiam ten szablon! Jest bardzo oryginalny, a pomysłowe menu zaskoczyło mnie pozytywnie. Nie mogłam go nie wymienić!

  Erenae - Graficzny świat Erenae Ostatnio strasznie podobają mi się brązowe koloryzacje na pracach, ten nagłówek też nie mógł przejść obok obojętnie. Skradł moje serce. Oprócz kolorów uwielbiam stocki i to w jaki sposób zostały ułożone.

  Erato - Dellyland Kolejny minimalistyczny szablon, ale co ja poradzę, że tak bardzo mi się one podobają. Ten zwrócił moją uwagę przede wszystkim przez swoją prostotę. Świetnie dopasowane tło jedynie dodaje mu uroku.

  Erenae - Secret Templates Wybrałam ten szablon, ponieważ strasznie podoba mi się w nim nagłówek. Uwielbiam takie połączenie kolorów, a te czerwone akcenty świetnie się prezentują.

  euleunge - Untouchable monster Szablon strasznie przypomina z wyglądu te tumblerowskie. Urzekł mnie sam układ i kody, które zwyczajnie powalają na kolana! Po prostu uwielbiam takie cudeńka!  Jeeej jak milusio mi czytać coś takiego! Cieszę się strasznie, że szablon Ci się podoba i mam nadzieję, że będzie służył dobrze <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Erenae - Secret Templates
  Bardzo lubię czarno białe prace z jakimś akcentem kolorystycznym :)) Nagłówek jest bardzo schludny jednak to CSS skradł moje serce. Uwielbiam wygląd stron. Wyglądają pięknie na tym nagłówku ^^

  euleunge - untouchable monster
  Jestem dumna z euleunge, że zrobiła taki piękny szablon ^^ Wszystko jest przejrzyste i dopracowane ^^

  Erenae - Heartbeat Graphic
  Bawienie się z ogniem nie zawsze kończy się dobrze. Animacja tego żywioły jest trudna do użycia w nagłówku jednak Erenae się to udało. Uwielbiam też taką ognistą kolorystykę <3

  Erato - Dellyland
  Bardzo podoba mi się ten minimalizm. Kółeczkowe nagłówki to życie <3 Praca ocieka szlachetnym minimalizmem ♥

  Elmo & Erato - Dellyland
  Bardzo lubię nagłówki, które skupione są na prawej lub lewej stronie. Znowu spotykam się z fajnym zestawieniem kolorystycznym. Stocki i napis idealnie dopełniają całość.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy