Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

http://funkyimg.com/i/2x9nj.png 
(c) Lynx

Czeeść. :) Mam coś dla Was, żeby niedzielne popołudnie było ciekawsze, a tydzień dobrze rozpoczęty: kolejny przegląd. Na blogach trochę się dzieje. Wiem, że jest co zwiedzać, więc się nie wywiniecie. :P Weronika z pewnością ładnie Wam potem zorganizuje aktualizacje - nie ma co zwlekać z działaniem. 

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 2 do 9 września.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

3 komentarze:

 1. oreuis - Grafika Centaura
  Zgłaszam te pracę, bo podoba mi się w niej kolorystyka i to jak stoki są dobrane komponując świetnie całość otaczającą postać. Jest taki troszkę tajemniczy. Zasługuje na wyróżnienie

  OdpowiedzUsuń
 2. Mayako - Głęboki off
  Szablon bardzo ciekawy. Przyciąga wzrok. A poza tym jest kotek, a ja lubię kotki :D

  Tyrell.black - Rain Projection
  Świetny pomysł na kształt nagłówka - odcisk łapki. Całość bardzo ładnie się prezentuje. CSS jak najbardziej dopracowany.

  Trve Sezam - Unfaithful Heaven
  Kolory, kompozycja - jedno wielkie wow. Zdecydowanie stęskniłam się za pracami Sezamka, bo baardzo rzadko coś dodaje. Ale jak już dodaje to furami - dlatego mega ciężko było mi wybrać faworyta do przeglądu.

  Trve Sezam - Unfaithful Heaven
  Jak już wspominałam - przy takiej ilości cudeniek w notce ciężko było coś wybrać. To kolejna praca, która zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Po prostu piękna.

  Oreuis&Ally - Grafika Centaura
  Cudowny. Kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy to nie mogłam oderwać wzroku. W sumie dalej tak samo na mnie działa. Więcej takich pięknych współprac dziewczyny!

  Oreuis - Grafika Centaura
  Kolory, kompozycja, całość - po prostu genialna. Kolejna z prac oreuis, która zachwyca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trve Sezam - Unfaithful Heaven
  Uwielbiam ten nagłówek za kolory i kompozycję. Jest bardzo schludny ^^ Bardzo lubię wyraziste kwiatuszki na nagłówku ♥

  Trve Sezam - Unfaithful Heaven
  Kolejny świetny nagłówek od Trve Sezam ♥ Rozmieszczenie postaci jest mistrzowskie. Koloryzacja wygląda świetnie. Uwielbiam takie połączenie kolorów. Na brawa zasługuje też ciekawy napis ☺

  Mayako - Głęboki Off
  Bardzo lubię takie delikatne, minimalistyczne szablony, które bazują na dwóch kolorach. Post i kolumny ładnie wyglądają, a tekst jest czytelny. Reasumując, to bardzo udana praca <3

  Erenae - Secret Templates
  Znowu się powtórzę :)) Jestem wielką fanką prac bazujących na dwóch kolorach. Schludny i prosty nagłówek idealnie komponuje się z CSSem ♥

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy