Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

http://funkyimg.com/i/2x9nj.png 
(c) Lynx

Czeeść. :) Mam coś dla Was, żeby niedzielne popołudnie było ciekawsze, a tydzień dobrze rozpoczęty: kolejny przegląd. Na blogach trochę się dzieje. Wiem, że jest co zwiedzać, więc się nie wywiniecie. :P Weronika z pewnością ładnie Wam potem zorganizuje aktualizacje - nie ma co zwlekać z działaniem. 

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 2 do 9 września.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

3 komentarze:

 1. oreuis - Grafika Centaura
  Zgłaszam te pracę, bo podoba mi się w niej kolorystyka i to jak stoki są dobrane komponując świetnie całość otaczającą postać. Jest taki troszkę tajemniczy. Zasługuje na wyróżnienie

  OdpowiedzUsuń
 2. Mayako - Głęboki off
  Szablon bardzo ciekawy. Przyciąga wzrok. A poza tym jest kotek, a ja lubię kotki :D

  Tyrell.black - Rain Projection
  Świetny pomysł na kształt nagłówka - odcisk łapki. Całość bardzo ładnie się prezentuje. CSS jak najbardziej dopracowany.

  Trve Sezam - Unfaithful Heaven
  Kolory, kompozycja - jedno wielkie wow. Zdecydowanie stęskniłam się za pracami Sezamka, bo baardzo rzadko coś dodaje. Ale jak już dodaje to furami - dlatego mega ciężko było mi wybrać faworyta do przeglądu.

  Trve Sezam - Unfaithful Heaven
  Jak już wspominałam - przy takiej ilości cudeniek w notce ciężko było coś wybrać. To kolejna praca, która zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Po prostu piękna.

  Oreuis&Ally - Grafika Centaura
  Cudowny. Kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy to nie mogłam oderwać wzroku. W sumie dalej tak samo na mnie działa. Więcej takich pięknych współprac dziewczyny!

  Oreuis - Grafika Centaura
  Kolory, kompozycja, całość - po prostu genialna. Kolejna z prac oreuis, która zachwyca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trve Sezam - Unfaithful Heaven
  Uwielbiam ten nagłówek za kolory i kompozycję. Jest bardzo schludny ^^ Bardzo lubię wyraziste kwiatuszki na nagłówku ♥

  Trve Sezam - Unfaithful Heaven
  Kolejny świetny nagłówek od Trve Sezam ♥ Rozmieszczenie postaci jest mistrzowskie. Koloryzacja wygląda świetnie. Uwielbiam takie połączenie kolorów. Na brawa zasługuje też ciekawy napis ☺

  Mayako - Głęboki Off
  Bardzo lubię takie delikatne, minimalistyczne szablony, które bazują na dwóch kolorach. Post i kolumny ładnie wyglądają, a tekst jest czytelny. Reasumując, to bardzo udana praca <3

  Erenae - Secret Templates
  Znowu się powtórzę :)) Jestem wielką fanką prac bazujących na dwóch kolorach. Schludny i prosty nagłówek idealnie komponuje się z CSSem ♥

  OdpowiedzUsuń