Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia [A]

(c)Erenae

Ah, leniuszki z Was i to nie byle jakie. Troszkę mnie zawiedliście swoją aktywnością, bo do przeglądu nie została nominowana ani jedna praca. Mam nadzieję, że się poprawicie następnym razem. Piątek, sobota i pół niedzieli to wystarczający czas by znaleźć wolną chwilę i nominować kilka nagłówków czy szablonów. Mam nadzieję, że się poprawicie i zaangażujecie w kolejny przegląd. nagłówki
Jestem pod wrażeniem kompozycji i tak wyrazistej koloryzacji. Trudno uzyskać taki efekt by niczego nie popsuć, a Erenae się to udało. Nagłówek jest bardzo ciekawy.

Uwielbiam prostotę w tym nagłówku. Nie panuje tu przepych, wręcz przeciwnie. Kolorystyka jak najbardziej na plus. Trudno zrobić ładną pracę z gifem, a euleunge się to udało. Brawo.
szablony
To co mi się podoba, nie licząc tego genialnego nagłówka, to tło bloga oraz menu. Nie spotkałam się jeszcze z takim wyglądem stron. Wygląda bardzo ciekawie. Posty i kolumna boczna są czytelne i schludne. 

Uwielbiam takie mroczne prace. Nagłówek wygląda jak okładka i to nie byle jaka. Schludny CSS jest tylko dopełnieniem. 
4 komentarze:

 1. Eh, niestety ja przez cały weekend pracowałam i o nominacjach przeczytałam dopiero dzisiaj o 13 :(
  Obiecuję poprawę :)
  Co do grafiki, Erenae wygrywa absolutnie. Prace są boskie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja już otworzyłam blogi w celu wybrania faworytów ale potem zaczęłam ogarniać zadania z matmy na egzamin i jak skończyłam to było po 23 no i się nie udało :c W kolejnym przeglądzie na pewno kogoś wytypuje!
  Świetne prace! Mój faworyt to nagłówek Euleunge oraz szablon Erenae ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym razem przyjmuję to usprawiedliwienie :)

   Usuń

Obserwatorzy