Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(c)Little Alpha

Mam nadzieję, że wszyscy ujrzeliście już informację o wyzwaniu i po prostu czekacie na ostatnią chwilę. Jeśli nie dostaniecie potwierdzenia ode mnie na maila to upominajcie się. Czasem i w internecie coś ginie. Pomału się zadomowiłam na KG. Co prawda aktywnością nie powalacie, ale przecież mogło być gorzej. Kilka osóbek obiecało zaangażować się w przegląd, dlatego macie pod tym postem taka możliwość.
Zasady zgłaszania prac


 1. Przegląd obejmuje okres od 09 do 16 lutego.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 18 lutego do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się po południu (18 lutego).
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>

2 komentarze:

 1. martyna11105 & oreuis - bleeding-through - Co mi się podoba w tym nagłówku ? Chyba wszystko. Świetne połączenie stocków w tle. Wszystko idealnie się ze sobą łączy. Podoba mi się ten "stock kwiatuszków" w tle przy postaciach. No i koloryzacja dopełnia wszystko na sam koniec. Świetna praca ♥

  --

  Little Alpha - a-b-city - Najbardziej spodobała mi się ta koloryzacja. Wydaje mi się, że dopasowana jest ona idealnie do nagłówka, przez co praca jest delikatna. Bardzo mi się podoba wymazanie oraz umieszczenie postaci. ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. martyna11105 & oreuis - bleeding-through
  W tej pracy podoba mi się to, jak idealnie "zlewają" się ze sobą stocki/patterny. Dzięki temu postacie są ładnie wyróżnione. Dodatkowo koloryzacja pięknie wszystko podkreśla :)

  oreuis - grafikacentaura
  Jak dla mnie, za efekt w głównej mierze odpowiada koloryzacja. Jest niestandardowa, idealnie wpasowana w pracę. No i to rozmieszczenie postaci <3 Cudowna praca!

  oreuis - bajkowe-szablony
  W tym szablonie absolutnie wszystko jest piękne. To na co zwróciłam uwagę w pierwszej kolejności to kolorystyka. Różowo-niebieskie barwy bardzo wpadają w mój gust. Dodatkowo podoba mi się fakt, że szablon jest tak przejrzysty.

  OdpowiedzUsuń