Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(c)Little Alpha

Mam nadzieję, że wszyscy ujrzeliście już informację o wyzwaniu i po prostu czekacie na ostatnią chwilę. Jeśli nie dostaniecie potwierdzenia ode mnie na maila to upominajcie się. Czasem i w internecie coś ginie. Pomału się zadomowiłam na KG. Co prawda aktywnością nie powalacie, ale przecież mogło być gorzej. Kilka osóbek obiecało zaangażować się w przegląd, dlatego macie pod tym postem taka możliwość.
Zasady zgłaszania prac


 1. Przegląd obejmuje okres od 09 do 16 lutego.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 18 lutego do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się po południu (18 lutego).
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>

2 komentarze:

 1. martyna11105 & oreuis - bleeding-through - Co mi się podoba w tym nagłówku ? Chyba wszystko. Świetne połączenie stocków w tle. Wszystko idealnie się ze sobą łączy. Podoba mi się ten "stock kwiatuszków" w tle przy postaciach. No i koloryzacja dopełnia wszystko na sam koniec. Świetna praca ♥

  --

  Little Alpha - a-b-city - Najbardziej spodobała mi się ta koloryzacja. Wydaje mi się, że dopasowana jest ona idealnie do nagłówka, przez co praca jest delikatna. Bardzo mi się podoba wymazanie oraz umieszczenie postaci. ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. martyna11105 & oreuis - bleeding-through
  W tej pracy podoba mi się to, jak idealnie "zlewają" się ze sobą stocki/patterny. Dzięki temu postacie są ładnie wyróżnione. Dodatkowo koloryzacja pięknie wszystko podkreśla :)

  oreuis - grafikacentaura
  Jak dla mnie, za efekt w głównej mierze odpowiada koloryzacja. Jest niestandardowa, idealnie wpasowana w pracę. No i to rozmieszczenie postaci <3 Cudowna praca!

  oreuis - bajkowe-szablony
  W tym szablonie absolutnie wszystko jest piękne. To na co zwróciłam uwagę w pierwszej kolejności to kolorystyka. Różowo-niebieskie barwy bardzo wpadają w mój gust. Dodatkowo podoba mi się fakt, że szablon jest tak przejrzysty.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy