Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

ICONS #47

(c)Prettysmilex

Witam w czterdziestej siódmej odsłonie przeglądu ikonek. Szczerze powiedziawszy to nastawiłam się na długie przeglądnie Waszych blogów, bo ostatni przegląd pojawił się we wrześniu. Jak na siedem miesięcy ikonek jest bardzo mało :( Mam nadzieję, że postaracie się to zmienić. 
Zauważyłam też, że nie jesteście za specjalnie zainteresowani konkursem, bo odzew z Waszej strony jest zerowy. Jeśli jeszcze nie dotarła do Was informacja o konkursie, to zapraszam do poprzedniego posta - tam jest wszystko wytłumaczone.
Erenae

Blondiee

Follow The Dream

oreuis

Martyna11105

Ally

3 komentarze:

 1. Pierwszy i ostatni zestaw ikonek Blondiee najbardziej mnie urzekł *-*

  Co do ilości ikonek – myślę, że ta forma grafiki zawsze była mniej popularna, podobnie jak buttony, dlatego to chyba nic nowego. Zwłaszcza że, z tego co wyczytywałam na innych blogach czy z własnego doświadczenia, wiem, że te prace sprawiają niemało problemów głównie przez swoje niewielkie rozmiary. xD Nie wiem, ile projektów przez te lata zdążyłam usunąć, bo zwyczajnie nie nadawało się to do opublikowania. xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć. Dzięki za dołączenie moich ikonek. Na razie miałam dosyć długą przerwę, ale po mału postaram się wrócić. Oczywiście wszystkie inne oprócz moich dla mnie są świetne. Ale taki już mój typ, kiedy widzę innych prace razem z moimi, to moje w moich oczach tracą urok :)

  Mam pytanko - Jaki jest kod na to aby ikonki były połączone ze sobą, a nie miały taki duży odstęp?
  Z góry dzięki, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy dodaję grafikę do posta, usuwam z niej linki, wtedy odstęp się zmniejsza.

   Usuń

Obserwatorzy