Chat
zamknij

ICONS #47

(c)Prettysmilex

Witam w czterdziestej siódmej odsłonie przeglądu ikonek. Szczerze powiedziawszy to nastawiłam się na długie przeglądnie Waszych blogów, bo ostatni przegląd pojawił się we wrześniu. Jak na siedem miesięcy ikonek jest bardzo mało :( Mam nadzieję, że postaracie się to zmienić. 
Zauważyłam też, że nie jesteście za specjalnie zainteresowani konkursem, bo odzew z Waszej strony jest zerowy. Jeśli jeszcze nie dotarła do Was informacja o konkursie, to zapraszam do poprzedniego posta - tam jest wszystko wytłumaczone.
Erenae

Blondiee

Follow The Dream

oreuis

Martyna11105

Ally

3 komentarze:

 1. Pierwszy i ostatni zestaw ikonek Blondiee najbardziej mnie urzekł *-*

  Co do ilości ikonek – myślę, że ta forma grafiki zawsze była mniej popularna, podobnie jak buttony, dlatego to chyba nic nowego. Zwłaszcza że, z tego co wyczytywałam na innych blogach czy z własnego doświadczenia, wiem, że te prace sprawiają niemało problemów głównie przez swoje niewielkie rozmiary. xD Nie wiem, ile projektów przez te lata zdążyłam usunąć, bo zwyczajnie nie nadawało się to do opublikowania. xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć. Dzięki za dołączenie moich ikonek. Na razie miałam dosyć długą przerwę, ale po mału postaram się wrócić. Oczywiście wszystkie inne oprócz moich dla mnie są świetne. Ale taki już mój typ, kiedy widzę innych prace razem z moimi, to moje w moich oczach tracą urok :)

  Mam pytanko - Jaki jest kod na to aby ikonki były połączone ze sobą, a nie miały taki duży odstęp?
  Z góry dzięki, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy dodaję grafikę do posta, usuwam z niej linki, wtedy odstęp się zmniejsza.

   Usuń