Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Erenae

Przegląd pojawia się z lekkim opóźnieniem. Ostatnio były same nagłówki, a teraz dla odmiany przegląd składający się z szablonów :) W tym tygodniu postaram się dodać wszystko na czas. Wyczekujcie też tajemniczego postu - niespodzianki! Ariana: Świetnie ograna biel i czerń. Super napis w niespotykanym ułożeniu. Bardzo podoba mi się także minimalistyczny nagłówek.
Blondiee: Szablon piękny w swej prostocie. Bardzo przejrzysty i czytelny. Mimo, że stworzony na bloga z opowiadaniami, na podglądzie widać, jak wspaniale wyeksponowana jest na nim grafika. Pięknie <3

Blondiee: Ten szablon mogłabym nazwać bardzo klasycznym, eleganckim przez swoje kolory. Mix szarości z mocnym akcentem to strzał w dziesiątkę.

Blondiee: Szablon bardzo mocny, intensywny, przyciąga wzrok swoją kolorystyką. A z drugiej strony bardzo przejrzysty i czytelny układ. Naprawdę wspaniały :)3 komentarze:

 1. Ja może coś niedługo wykonam bo wiecie przy niepełnosprawnym zwierzaku nie myśli się o Grafice.

  OdpowiedzUsuń
 2. To ktoś jeszcze robi szablony na blogspocie?
  Wydawało mi się, że już wszystkie blogi zajmujące się tym wymarły.
  Z tego co kojarzę to jest to jedynie spis takowych blogów, ale czy wiesz jaka szabloniarnia jest jeszcze aktywna? Bo bardzo jest mi potrzebny nowy szablon na bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele osób tworzy jeszcze szablony. Po prawej stronie znajdują się aktywne blogi. Radzę je poprzeglądać i poczytać regulaminy. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie :)

   Usuń