Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Follow the Dream


I co ja mam z wami zrobić leniuszki? Już brak mi pomysłów jak zachęcić Was do zgłaszania swoich faworytów w przeglądzie. Ogólnie Wasz odzew staje się coraz mniejszy. Staram się, szykuję dla Was niespodziankę a w sekcji komentarzy panuje cisza... Jestem jednak cierpliwa i łatwo się nie obrażam, więc poczekam :)
Zapraszam na skromniutki przegląd prac z minionego tygodnia.Uwielbiam w tym nagłówku spokój i niebanalną kompozycję. Ciekawe rozmieszczenie napisów sprawia, że praca nie wygląda na pustą. Czarno biała koloryzacja nadaje tajemniczości. Bardzo lubię ten nagłówek.

Uwielbiam ten nagłówek. Jest uroczy i cudowny. Jako, że jestem ogromną fanką lola i obecnie kibicuję G2, nie mogłam ominąć tej pracy. ♥

Pierwsze, co rzuca mi się w oczy to ciekawa koloryzacja. Dzięki niej praca nabrała charakteru. Nie ma tu dużo stocków. Jestem ich w stanie dostrzec z pięć. Mimo tego nagłówek nie jest pusty. Podoba mi się.

Jestem fanką tego szablonu. Nagłówek wygląda ciekawie i ma świetne kolorki. Bardzo lubię wygląd menu. Gradient jak najbardziej na plus. CSS jest schludny i czytelny. Dobra robota.
3 komentarze:

 1. Dziękuję bardzo za wyróżnienie mojej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam nominować, ale wyleciało mi to z głowy, bo w sobotę miałam wyjazd całodniowy... Może w tym tygodniu się uda. W każdym razie znalazła się tu praca, która wpadła mi w oko i ktorą zamierzałam zgłosić, a mianowicie praca Elmo ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za wstawienie mojej pracy :)
  Starałam się zgłosić prace, jednak umknął mi jeden szczególik, ale następnym razem będę uważniejsza.
  Co do nagłówka to moim faworytem jest nagłówek czarno-biały. Bardzo fajna, wpasowana kompozycja.

  Pozdrawiam ciepło i życzę aktywności :D

  OdpowiedzUsuń