Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)Ariana

Znowu dopadła mnie choroba :( Prawie cały luty chorowałam. To bardzo męczące. Niby ma się czas na włączenie photoshopa, ale chęci już niekoniecznie. Oby marzec przyniósł ze sobą trochę ciepełka. Z tą optymistyczną nadzieję zapraszam Was do nominowania prac do przeglądu :)


Zasady zgłaszania prac

 1. Przegląd obejmuje okres od 23 lutego do 2 marca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 4 marca do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się po południu (4 marca)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>
2 komentarze:

 1. Erenae - Heartbeat Graphic

  Świetna kolorystyka, połączenie stocków i tekstur. Nagłówek wydaje się pełny, nic w nim nie brakuje, a gwiazdki tylko dodają uroku. Piękny napis.

  Erenae - Secret Templates

  Świetnie ograna biel i czerń. Super napis w niespotykanym ułożeniu. Bardzo podoba mi się także minimalistyczny nagłówek.

  Little Alpha - AB City

  Nagłówek jest wspaniały. Choć (jak mi się wydaje) złożony został z niewielkiej ilości stocków, to tekstury i kompozycja sprawiają, że wygląda bardzo ciekawie. Kolorystyka jest przepiękna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nominowany szablon nie mieści się w obejmującym okresie od 23 lutego do 2 marca, bo został dodany 3 marca :<
   Potraktuję go jako nominacja do następnego przeglądu.

   Usuń