Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Prettysmilex

Jednak jak się na Was pokrzyczy to dostajecie motywacji. Jest mi bardzo miło, bo dzięki Waszemu zaangażowaniu dzisiejszy przegląd jest bardzo obszerny :) Mam nadzieję, że kolejne tygodnie będą takie same. 
Już we wtorek pojawi się ankieta z pracami konkursowymi. Będziecie mogli wybrać ten, który zawiśnie na Katalogowym szablonie.Blondiee: Szablon przede wszystkim zwraca uwagę nagłówkiem ... piękny, szaro-różowy idealnie gra z resztą szablonu. Dodatkowo zachwyca mnie też kolumna. Nie wiem czy to przez zdjęcie na dole czy przez jej absolutną przejrzystość, ale właśnie tak prawdopodobnie wygląda idealna kolumna w szablonie :D.

Ariana: Nagłówek w tym szablonie jest niesamowity! Bardzo podoba mi się także użyty w tle szkic kwiatka - szablon jest przez to delikatny, a nawet romantyczny. Wspaniały! 
Little Alpha: Uwielbiam połączenie szarości i różu, które w tym szablonie wygląda przepięknie! No i podoba mi się kwiatek w tle.

Blondiee: Niezwykle czytelny i przejrzysty szablon. Piękne kolory i nagłówek, nie przeładowany nadmiarem dodatków, bardzo minimalistyczny.

Ariana: Cudowny, przejrzysty i minimalistyczny szablon w stonowanych barwach. Bardzo podoba mi się napis i kolorystyka.

Blondiee: Cudowny, rozmyty nagłówek. W pracy gra wszystko, od kolorów po kompozycję. Podoba mi się też to, że tekst na pracy jest delikatny, nie przeciąża pracy i jej nie "zakrywa", ale ładnie dopełnia. SUPER <3

Blondiee: Uwielbiam prace PNG'sowe. Tutaj przede wszystkim pięknie wygląda tło i ułożenie postaci. Tekst również, jak w pracy oreuis, nie zakrywa pracy a pięknie ją wypełnia. Cudownie :)

Prettysmilex: Nagłówek ma piękne kolorki. Stocki są świetnie rozmieszczone, a tekstura w tle wygląda fajnie. 

Prettysmilex: Nagłówek ma trochę magiczny klimat. Koloryzacja jest troszkę mroczna jednak centrum gdzie znajduje się postać jest rozświetlony bardzo fajnie to wygląda. 

Little Alpha: Podobają mi się tu kolory i umiejscowienie postaci. Wszystko razem ładnie wygląda.

1 komentarz:

  1. Przecudne prace! Jednak moim faworytem chyba jest ostatnia praca. Jest świetna. Czekam aż moje zdolności będą zbiegały się ku takim efektom...cóż dużo pracy przede mną

    A odnośnie konkursu to jak to ja, nie zrobiłam pracy. Przymierzałam się już od samego początku, ale los tak chciał (i moje lenistwo oraz pamięć), że nie zabrałam się do tego. Stawiam sobie cel do następnego konkursu :)

    Pozdrawiam ♥

    OdpowiedzUsuń