Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Prettysmilex

Jednak jak się na Was pokrzyczy to dostajecie motywacji. Jest mi bardzo miło, bo dzięki Waszemu zaangażowaniu dzisiejszy przegląd jest bardzo obszerny :) Mam nadzieję, że kolejne tygodnie będą takie same. 
Już we wtorek pojawi się ankieta z pracami konkursowymi. Będziecie mogli wybrać ten, który zawiśnie na Katalogowym szablonie.Blondiee: Szablon przede wszystkim zwraca uwagę nagłówkiem ... piękny, szaro-różowy idealnie gra z resztą szablonu. Dodatkowo zachwyca mnie też kolumna. Nie wiem czy to przez zdjęcie na dole czy przez jej absolutną przejrzystość, ale właśnie tak prawdopodobnie wygląda idealna kolumna w szablonie :D.

Ariana: Nagłówek w tym szablonie jest niesamowity! Bardzo podoba mi się także użyty w tle szkic kwiatka - szablon jest przez to delikatny, a nawet romantyczny. Wspaniały! 
Little Alpha: Uwielbiam połączenie szarości i różu, które w tym szablonie wygląda przepięknie! No i podoba mi się kwiatek w tle.

Blondiee: Niezwykle czytelny i przejrzysty szablon. Piękne kolory i nagłówek, nie przeładowany nadmiarem dodatków, bardzo minimalistyczny.

Ariana: Cudowny, przejrzysty i minimalistyczny szablon w stonowanych barwach. Bardzo podoba mi się napis i kolorystyka.

Blondiee: Cudowny, rozmyty nagłówek. W pracy gra wszystko, od kolorów po kompozycję. Podoba mi się też to, że tekst na pracy jest delikatny, nie przeciąża pracy i jej nie "zakrywa", ale ładnie dopełnia. SUPER <3

Blondiee: Uwielbiam prace PNG'sowe. Tutaj przede wszystkim pięknie wygląda tło i ułożenie postaci. Tekst również, jak w pracy oreuis, nie zakrywa pracy a pięknie ją wypełnia. Cudownie :)

Prettysmilex: Nagłówek ma piękne kolorki. Stocki są świetnie rozmieszczone, a tekstura w tle wygląda fajnie. 

Prettysmilex: Nagłówek ma trochę magiczny klimat. Koloryzacja jest troszkę mroczna jednak centrum gdzie znajduje się postać jest rozświetlony bardzo fajnie to wygląda. 

Little Alpha: Podobają mi się tu kolory i umiejscowienie postaci. Wszystko razem ładnie wygląda.

1 komentarz:

  1. Przecudne prace! Jednak moim faworytem chyba jest ostatnia praca. Jest świetna. Czekam aż moje zdolności będą zbiegały się ku takim efektom...cóż dużo pracy przede mną

    A odnośnie konkursu to jak to ja, nie zrobiłam pracy. Przymierzałam się już od samego początku, ale los tak chciał (i moje lenistwo oraz pamięć), że nie zabrałam się do tego. Stawiam sobie cel do następnego konkursu :)

    Pozdrawiam ♥

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy