Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Erenae

Witajcie! Dzisiejszy przegląd pęka w szwach, mimo iż została zgłoszona tylko jedna praca przez Prettysmilex. Oreuis musiał się napracować, ale efekty są zadowalające. Mam nadzieję, że taka częstotliwość dodawania przez Was postów nie spadnie, a nawet wzrośnie :) 
Zapraszam serdecznie na Przegląd.


Prettysmilex: Uwielbiam ten szablon. Jest minimalistyczny, ma cudowne kolorki. W dodatku plusem jest to, że na pracy znajduje się Holland ♥ Idealnie wpasowuje się w moje gusta.

oreuis: Byłby to nietakt z mojej strony gdyby ten szablon nie został wyróżniony. Jest perfekcyjny. Idealnie dopracowany minimalizm. Piękny wiosenny szablon, który z pewnością ozdobi nie jeden blog :)

oreuis: Wybrałam ten nagłówek ze względu na ciekawą i oryginalną kompozycję. Nie spotkałam się jeszcze z taką pracą. Delikatna koloryzacja idealnie nadaje charakteru i pozwala grać pierwsze skrzypce pngsom i postaci :)

oreuis: Uwielbiam tą koloryzację! Nie potrafię się na nią napatrzeć. Na pochwałę zasługuje również kompozycja. Wygląda ciekawie i tworzy spójną całość. Bardzo udana praca.

oreuis: Urzekł mnie ten nagłówek. Jest bardzo delikatny i właśnie tą subtelnością skradł moje serce. Koloryzacja jak najbardziej na plus. Uwielbiam taki odcień różu połączony z błękitem. 

oreuis: Lubię gdy na nagłówku jest większa ilość osób. Ciężko jest uzyskać fajny efekt, bo praca wydaje się być pełna. Erenae jednak potrafi pracować z wieloma modelami. Kompozycja jest świetna. Podoba też mi się ta niebanalna koloryzacja.2 komentarze:

  1. Dziękuję za bardzo miły komentarz <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za wybór moich prac! Ja z kolei ubóstwiam nagłówek Erenae, bardzo trudno jest zrobić grafikę duochromatyczną tak, żeby nie wyglądała płasko, a Erenae wykonała wspaniałą pracę ♥

    ps. napisałam maila ;)

    OdpowiedzUsuń