Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd Tygodnia

(c) Oreuis

Witajcie! Koniec roku się już zbliża, jednakże ja tego tak nie odczuwam ponieważ dla mnie jest to najgorszy okres. Nauczyciele robią co w ich mocy, żeby tylko nam zagrożenia powstawiać.

Dzisiaj przygotowałem dla was dość dużo prac!

(c) Ariana
Fajny pomysł na nagłówek. Jak to mówią "prostota tkwi w szczegółach" i tak było w tym przypadku. Swoją drogą, jeśli nie widzieliście jeszcze wywiadu z Arianą to kliknij tu!
(c) Elmo
 Czemu wszystkie prace są tak piękne! Wiem jedno, że z pewnością wkładacie w nią dużo serca. Przechodząc do tematu, wykonanie jest bardzo oryginalne i nietypowe. Nie lubię nagłówków które są szablonowo robione.
(c) xNetkax


 Szczerze mówiąc nie wiem do końca co w tym szablonie mnie najbardziej urzekło. Czy nagłówek czy karty? Nagłówek dość "hipnotyzujący" jeśli mogę to tak nazwać!

(c) Follow The Dreams


 I po raz pierwszy w przeglądzie pojawia się sygnaturka utalentowanej, jednakże nie odkrytej przez blogosferę graficzki. Bardzo krwawe i mroczne sygnaturki. To zdecydowanie moje klimaty!

 Dziękuję, że dotrwaliście do końca, przynajmniej mam taką nadzieję!
4 komentarze:

 1. Nie chcę hejtować, bo jesteś tu nowy i jeszcze się uczysz, ale jak na przegląd tygodnia to prac jest bardzo mało. Jeden nagłówek, dwa szablony i sygnaturka, którą przegląd nie obejmuje, chyba, że coś się zmieniło, czego nie wiem. Naprawdę sporo grafików dodało notki i było z czego wybierać.
  Fajnie by było gdyby można samemu nominować prace tak jak to było kiedyś. Przynajmniej przegląd byłby zróżnicowany i bardziej obfity. Szkoda, bo po tym tygodniu liczyłam na coś więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwagi dotyczące moich postów są dla mnie niezmiernie ważne aby się doskonalić!W chwili obecnej w przeglądach wybieram prace które najbardziej przypadły mi do gustu jednak myślę nad zmienieniem formatu.
   Pozdrawiam
   Dorian

   Usuń
 2. Ojej! Bardzo dziękuję za moją pracę w przeglądzie. Ciepłe słowa, dziękuję za nie. To dla mnie wyróżnienie.
  Również bardzo podoba mi się nagłówek. Jest nietypowy i autorka wykazała się kreatywnością.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oooo, dziękuję za wyróżnienie. :D Wszystkie prace są piękne. ♥

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy