Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c) Oreuis

Witajcie! Koniec roku się już zbliża, jednakże ja tego tak nie odczuwam ponieważ dla mnie jest to najgorszy okres. Nauczyciele robią co w ich mocy, żeby tylko nam zagrożenia powstawiać.

Dzisiaj przygotowałem dla was dość dużo prac!

(c) Ariana
Fajny pomysł na nagłówek. Jak to mówią "prostota tkwi w szczegółach" i tak było w tym przypadku. Swoją drogą, jeśli nie widzieliście jeszcze wywiadu z Arianą to kliknij tu!
(c) Elmo
 Czemu wszystkie prace są tak piękne! Wiem jedno, że z pewnością wkładacie w nią dużo serca. Przechodząc do tematu, wykonanie jest bardzo oryginalne i nietypowe. Nie lubię nagłówków które są szablonowo robione.
(c) xNetkax


 Szczerze mówiąc nie wiem do końca co w tym szablonie mnie najbardziej urzekło. Czy nagłówek czy karty? Nagłówek dość "hipnotyzujący" jeśli mogę to tak nazwać!

(c) Follow The Dreams


 I po raz pierwszy w przeglądzie pojawia się sygnaturka utalentowanej, jednakże nie odkrytej przez blogosferę graficzki. Bardzo krwawe i mroczne sygnaturki. To zdecydowanie moje klimaty!

 Dziękuję, że dotrwaliście do końca, przynajmniej mam taką nadzieję!
4 komentarze:

 1. Nie chcę hejtować, bo jesteś tu nowy i jeszcze się uczysz, ale jak na przegląd tygodnia to prac jest bardzo mało. Jeden nagłówek, dwa szablony i sygnaturka, którą przegląd nie obejmuje, chyba, że coś się zmieniło, czego nie wiem. Naprawdę sporo grafików dodało notki i było z czego wybierać.
  Fajnie by było gdyby można samemu nominować prace tak jak to było kiedyś. Przynajmniej przegląd byłby zróżnicowany i bardziej obfity. Szkoda, bo po tym tygodniu liczyłam na coś więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwagi dotyczące moich postów są dla mnie niezmiernie ważne aby się doskonalić!W chwili obecnej w przeglądach wybieram prace które najbardziej przypadły mi do gustu jednak myślę nad zmienieniem formatu.
   Pozdrawiam
   Dorian

   Usuń
 2. Ojej! Bardzo dziękuję za moją pracę w przeglądzie. Ciepłe słowa, dziękuję za nie. To dla mnie wyróżnienie.
  Również bardzo podoba mi się nagłówek. Jest nietypowy i autorka wykazała się kreatywnością.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oooo, dziękuję za wyróżnienie. :D Wszystkie prace są piękne. ♥

  OdpowiedzUsuń