Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)euleunge

Cześć. Znowu ponarzekam na ciepło. Rano jeszcze było znoście, ale teraz w południe nie da się wytrzymać. Aż mnie skręca na myśl, że mam dziś wsiąść w samochód bez klimatyzacji i jechać gdzieś... Może do tego czasu się schłodzi, zacznie padać deszcz lub zerwie się wiatr. To by mnie uratowało. Zasady zgłaszania prac

 1. Przegląd obejmuje okres od 1 do 8 czerwca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 10 czerwca do godz. 18:00. Aktualizacja pojawi się wieczorem (10 czerwca)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>


4 komentarze:

 1. Nie spodziewałam się, że ten Katalog jeszcze istnieje, wow! Miłe wspomnienia powróciły :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej, Ins, jak miło Cię znowu widzieć ♥.♥

   Usuń
 2. Nominuję:

  Euleunge - untouchable monster

  Zawsze będę podziwiać tych, którzy potrafią zmajstrować coś ładnego z anime. Ta praca jest świetna nie tylko pod względem technicznym - blend między grafiką a rysunkami jest perfekcyjny - ale także estetycznym.

  Chingyu - AB City

  Piękny, minimalistyczny szablon z delikatnym kodowaniem i czytelnym postem. Wspaniały!

  OdpowiedzUsuń
 3. Lynx - Graphic Valley
  No cóż, grafika ujęła mnie głównie połączeniem błękitnego koloru, w którym jest utrzymana niemal cała praca, oraz wyrazistej czerwieni pojedynczych elementów. Te róże są urocze, razem z innymi motywami gałązek liści (?) tworzą pewnego rodzaju okrągłą ramkę wokół modelki - bardzo ciekawie prezentuje się ten efekt. I oczywiście wygląd napisów również dosyć niekonwencjonalny. Ogólnie praca bardzo udana i chętnie zobaczyłabym dorobiony do niego css, szkoda bowiem, by taki nagłówek się "zmarnował". :D

  Erenae - Heartbeat Graphic
  Chyba nie muszę tłumaczyć, dlaczego ten nagłówek zasługuje na wyróżnienie. Nutka nostalgii, romantyczności i tajemnicy, uzyskana może dzięki wtapiającej się w tło twarzy dziewczyny, może dzięki kolorystyce, a może dzięki tym "plamom" przypominające trochę jakby obłoki chmur? Praca przykuwa oko na dłużej, i choć nie ma tu zbyt wielu stocków, to jednak moje oko łapczywie przygląda się każdemu detalowi. Brakuje ostatnio takich prac, które tak oddziałują na obserwatora, że chwytają za duszę i pobudzają strefę emocji. Tak działa sztuka. :)

  OdpowiedzUsuń