Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

W innym stylu

(c)Reusaira
Wybaczcie tą krótką ciszę na blogu, ale byłam nad morzem i wróciłam wczoraj wieczorem. Na początku pogoda była ładna, ale pod koniec tygodnia się zmieniła. Lał deszcz a nawet była burza! Teraz za oknem też jest pochmurnie i co chwila pada. Czy gdzieś u Was świeci słoneczko? Pamiętacie jeszcze ostatnie wyzwanie? Obawiałam się, że o nim zapomnieliście, bo dostałam tylko jedną pracę...


Przypomnijmy jak wyglądało Wasze zadanie.
Proszę Was o stworzenie sportowego nagłówka o dowolnych wymiarach. Mundial jest obecnie gorącym tematem. To taka mała podpowiedź ode mnie. Nie ma żadnych ograniczeń. Może to być siatkówka, hokej, jazda konna, a nawet coś związanego z esportem. Dajcie się ponieść fantazji.
Wyszło na to, że sport nie jest Waszą mocną stroną. Przyznaję, że temat był dość trudny, ale spróbować zawsze można było. Na szczęście jedna osoba uratowała honor grafikosfery i wykonała sportowy nagłówek!
Euleunge postawiła na esport, a dokładnie na profesjonalną scenę League of Legends. Co tu dużo pisać? Nagłówek jest cudowny.

Co tym razem?
(c)Lika Shune
Zadanie będzie prostsze. Proszę Was o stworzenie sygnaturki w azjatyckim stylu. Prawda, że banalne zadanie? Manga/anime, kpop, orientalizm to tylko kilka z możliwości. Czekam na Wasze prace do 22 lipca. Sygnaturki wysyłajcie na katalogowego maila katalog.grafikow@o2.pl w temacie pisząc W innym stylu. Mam nadzieję, że tym razem pozytywnie mnie zaskoczycie swoim zaangażowaniem. 
7 komentarzy:

 1. Mi ten temat nie przypadł do gustu dlatego nic nie podesłałam, ale sygnaturka i to z azjatami to...
  na pewno coś podeśle ♥
  Nagłówek jest śliczny <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobione i wysłane z prędkością błyskawicy :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbierałam się do tego konkursu naprawdę długo, ale niestety w żaden sposób nie umiałam do niego podejść. Praca wykonana jest GENIALNA, ta koloryzacja, ten styl ♥♥ Jestem ZAKOCHANA. Wielkie gratulację!!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio również próbowałam coś wykombinować, ale ani nie miałam pomysłu, ani mi to ładnie nie wyszło. :/ Ale teraz temat przypadł mi do gustu i pracka już wysłana. :D
  Ślę uściski!
  Netka

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałam coś zrobić, miałam nawet wstępny pomysł, ale przez pracę kompletnie straciłam poczucie upływającego czasu i przegapiłam termin :/
  Ale teraz na pewno coś stworzę, nie przepuszczę kpopu :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę świetny nagłówek *.*

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy