Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd Tygodnia

(c)oreuis

O mały włos a znowu zapomniałabym o przeglądzie! Muszę sobie chyba budzik nastawić by następnym razem niczego nie przegapić. Mam nadzieję, że zgłoszonych prac będzie nie mniej niż ostatnio. Miło jest widzieć grafikosferę tętniącą życiem. Tak trzymajcie!

Zasady nominowania prac

 1. Przegląd obejmuje okres od 20 lipca do 3 sierpnia (dwa tygodnie).
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 5 sierpnia do godz. 18:00. 
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>
4 komentarze:

 1. NetkaSidereum Graphics
  Bardzo spodobał mi się ten szablon przez to jak minimalistyczny jest - coś co uwielbiam. Nie jest "przekolorowany", ale też nie brakuje mi w nim tego wielkiego akcentu kolorowego.

  JaneSzablon caffee
  Ten nagłówek ma w sobie coś takiego co mnie ciągnie... Może mi się wydawać, ale mam wrażenie, że jest taki spokojny i ta kolorystyka też wydaje się być delikatna i spokojna.

  ErenaeHG - Graficzne bicie serca
  Moim zdaniem ten nagłówek jest taki uroczy i po prostu uśmiecham się jak na niego patrzę. Ta kolorystyka jest idealna co do pory roku hahah

  EratoDallyland
  Szablon jest bardzo jasny i delikatny i za to podoba mi się najbardziej. Jest taki lekki dla oka, to mnie do niego ciągnie. Bardzo mi się podoba ta praca.

  OdpowiedzUsuń
 2. NAGŁÓWKI:

  Jane - szablon caffee
  Praca stonowana, ale przez swoje gify jest oryginalna. Bardzo mi się podoba ta kompozycja. Dodatkowo uwielbiam tego aktora więc widząc tyle jego wtarzy na nagłówku, dodtkowo zaprocentował :)

  SZABLON:

  Reu - #REU/LIFE
  Nie wiem czy to przez te kolory, czcionkę, ale spodbał mi się swoją świeżością, pomysłem i pięknie zrobionym nagłówkiem. Tutaj wszystko gra ze sobą i tworzy urokliwą całość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Erenae- HEARTBEAT GRAPHIC
  Praca jest taka prześliczna. Koloryzacja idealnie komponuje się. Tekstury ładnie się łączą, a całość wygląda schludnie. Niektórych rzeczy nie da się wytłumaczyć, po prostu są ładne :)

  Erenae- HEARTBEAT GRAPHIC
  Bardzo ładna kompozycja. Praca ma w sobie powieiw świeżości i jest niespotykana, a ja docieniam i lubię różnorodność.


  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym poprosić o umieszczenie ogłoszenia razem z banerkiem:

  Dnia 11 sierpnia (sobota) na Panda Graphics odbędzie się kolejna edycja Zagraj razem z Pandą. Motywem przewodnim będą tytuły piosenek a wszystkie potrzebne informacje do gry pojawią się w poście przygotowanym do zabawy. Serdecznie zapraszam i zachęcam do wzięcia udziału w grze jak również w dalszej jej części! k4sper ♥

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy