Chat
zamknij

Regulamin

Regulamin dla zgłaszających

Zanim zgłosisz swojego bloga, zapoznaj się z regulaminem!
  1. Aby dodać swojego bloga do naszego katalogu, prosimy o zgłaszanie się TUTAJ. Ważnym aspektem jest to, że informujemy o pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia. W razie problemów, przykładowo kiedy to na twoim blogu nie ma naszego buttonu, zostawimy komentarz i czekamy na twoją odpowiedź równy tydzień. Po upływie wyznaczonego terminu, twoje zgłoszenie traci ważność. Rzeczą oczywistą jest to, iż życie pisze różne scenariusze. Istnieje więc szansa ponownego zgłoszenia się. Uwaga! Jeśli zgłaszasz się do spisu pomimo tego, że twoja strona nie jest jeszcze otwarta, musisz liczyć się z pewnymi 'utrudnieniami'. Blog zostanie dodany do rejestru dopiero wtedy, gdy będzie umożliwiony do niego dostęp. 
  2. Jeżeli zawieszasz/usuwasz swojego bloga - prosimy o informację pod najnowszym postem (w komentarzu). Nie chcemy, by na liście blogów wisiały jakieś trupki. W dodatku to ułatwi obu stronom pracę. Jeżeli na twoim blogu najnowsza notka będzie miała więcej niż pół roku, automatycznie ląduje on w zawieszonych (mamy do tego prawo robiąc comiesięczne porządki). To samo dzieje się w przypadku ograniczenia dostępu na dłuższy okres czasu i/lub dodania notki informującej o chwilowym zakończeniu działalności. Chcąc przywrócić bloga do dawnej kategorii, zamieść informację o tym pod najnowszym postem.
  3. Jeżeli zaakceptujemy twoje zgłoszenie, zostaniesz o tym poinformowana(y), a twój blog trafi do jednej z wybranych przez ciebie kategorii (ważne, by nazwa zawierała maksymalnie dwadzieścia znaków - w innym przypadku button z nią będzie prezentował się nieestetycznie).
  4. Na naszym blogu istnieje możliwość dodawania ogłoszeń tematycznych. Zainteresowanych proszę o pozostawianie treści, jak i zalinkowanego obrazka w komentarzu pod najnowszym postem. Jedna z redaktorek opublikuje pozostawioną przez was reklamę. Na publikację czeka się zwykle od kilkunastu minut do doby - w zależności od tego, o jakiej porze zostało ono do nas przysłane. Można również zamieścić reklamę bloga w pasku bocznym (szczegóły tutaj).
  5. Nie wymagamy żadnych haseł, ale... musisz coś dla nas zrobić! Publicznie zaobserwuj nasz Katalog, a na końcu swojego zgłoszenia napisz, pod jakim nickiem nas obserwujesz. To znak, że przeczytałaś(eś) regulamin. Bez tego ani rusz!
  6. Zgłaszając bloga do katalogu, zgadzasz się, by nazwa twojej strony, szablony oraz inne prace graficzne były wykorzystywane w przeglądach, czy pojedynkach, a także akceptujesz cały regulamin.

Formularz zgłoszeniowy

Adres: http://
Nazwa:
Kategoria*:
Button**:

Objaśnienia:
* prywatny (gdy blog jest prowadzony przez jednego grafika), grupowy (gdy na blogu współpracuje dwie lub więcej osób)
** gdzie na swoim blogu umiejscowiłaś/eś nasz button.


Buttony


 

 

 

 

 
autor buttonów: Tiny Fox
Aktualizacja regulaminu: 15.04.2017 r. o 13:00