Chat
zamknij

Aktualizacja

POWROTY
Blog Royal Roses powrócił do normalności po ponad miesięcznym zastoju. Z masą nowej, pozytywnej energii dodana została notka z darmowymi nagłówkami i koloryzacjami. 


Autorka usprawiedliwia swoją nieobecność maturą. Blog zostaje przeniesiony z zakładki nieaktywne do prywatne. Zapraszamy i za razem zachęcamy do obserwowania tego jakże wspaniałego bloga!

* * * 

ZAWIESZENIA/ ZAMKNIĘCIA
Blog prestidigitatornia zakończył swój żywot. Zostaje on wydalony z wszelakich kategorii - autor postanowił go usunąć Liczymy, że kiedyś jednak do nas powróci.


* * *

Blog Rockowa Artystka został zawieszony z powodu braku weny Bully.
Blog Panda Graphic został zamknięty. Wybierając ten adres w wyszukiwarce dostajemy informację o odmowie uprawnień.

* * *

NIEAKTYWNE
Sprzedam absurd, blog wywołujący masę kontrowersji jest nieaktywny! Jako,że jest jedyny w swojej kategorii zostanie on nie przeniesiony. Prosimy jednak o jakąś nową notkę by blog nie stracił lecz zyskał czytelników!* * *

Przez tą ponad dwutygodniową nieobecność szczerze powiedziawszy nie wiele się zmieniło. Blogi działają według swojego rytmu. Jednak te,prowadzone przez maturzystów mają chwilowy zastój - usprawiedliwiony. Planuję rozdanie odznaczeń dla blogów szabloniarskich,ale o tym innym razem. Cieszę się,że będę mieć dla was jeszcze więcej czasu. Wróciłam właśnie z Pragi. Za dokładnie 23 dni [tj. około 3 tygodnie] (nie licząc dni wolnych i weekendów) będą wakacje. Cieszycie się? Myślę,że każdy ma już dość nauki i liczy na ten dłuugi odpoczynek :)