Chat
zamknij

Współpraca

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zawarcia współpracy. Właścicieli blogów prosimy o skontaktowanie się poprzez pozostawienie komentarza z adresem domniemanego blogowego partnera pod tym postem. Odezwiemy się w ciągu dwóch-trzech dni. Partnerstwo nawiązujemy jedynie z tymi blogami, których tematyka powiązana jest z grafiką (tj. katalogi, ocenialnie szablonów, fora, blogi graficzne itp.).

Nasze bannery


 

 

 

 

 
autor buttonów: Tiny Fox
Linki do blogów, z którymi utrzymujemy współpracę znajdują się na samym dole strony. Lista wyświetla się po kliknięciu na napis partnerzy.

2 komentarze:

 1. Serdecznie zapraszam Cię wraz z Twoim blogiem do Katalogu Euforia. Na łamach KE możesz zareklamować swoją twórczość, poinformować czytelników o nowych wpisach oraz znaleźć wiele wspaniałych opowiadań! Dołącz do nas już dziś i daj się poznać innym! Serdecznie zapraszam na: http://www.katalog-euforia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry!
  Piszę w sprawie współpracy z dawno nie aktualizowanym Katalogiem Opowiadań o Wampirach. W dniu dzisiejszych działalność spisu została wznowiona, tym razem pod nazwą Katalog Fantastyka [KLIK]. Bardzo ucieszyłaby nas możliwość wznowienia współpracy. Po więcej informacji zapraszam TUTAJ.
  Pozdrawiam cieplutko!

  Nessa

  OdpowiedzUsuń