Prywatne
711 || Avatary pbf Bleeding Through Blondiee Graphics Butterflies Island Coequal Colorful Squares Dark Graphic Diaphanerose Galeria by Dusia Głęboki Off Graficzna przystań Grafika Centaura Graphical thoughts Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Valley Graphics Temptation Król trefl Heartbeat Graphic Ingu's Graphics Irresistible Kotuch Lost Souls Graphics madziula-graphic Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul World Magic Graphics Wolfie GEE Zatsune Graphics
Szabloniarnie
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów Zaczarowane szablony
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Classical Graphics Coneq Dark Dream Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Fantazja Graphics Farfallen Follow the Flame Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Kropla Sztuki Królestwo Szablonów Krytyczna biel Larwiasta Tapeciarnia Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn WildRose Wonder Templates Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zatracone Dusze

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Idziemy za ciosem

Rok szkolny w pełni, a na Katalogu zaszły naprawdę
ogromne zmiany! Metamorfozę przeszły m.in. przeglądy tygodnia (więcej informacji w rubryczce obok
>>>), jak i informator dzienny. Od teraz wszelkie newsy będziemy relacjonować na bieżąco na naszym facebookowym profilu!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do wtorku macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów! Serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Głowa pełna pomysłów

Jeśli
masz uwagi co do naszej działalności, stylu pisania postów, szablonu lub po prostu chcesz zaproponować jakąś zmianę, nowy cykl wpisów, pisz do nas na katalog.grafikow@o2.pl. Pamiętaj, Katalog istnieje dla Ciebie - to Ty jesteś jego częścią!

Redakcja

Weronika
Nasza redakcja to zbiorowisko ciekawych charakterów, interesujących postaci i ludzi szczęśliwych. Poprzez zakładkę pragniemy ci przybliżyć nasze osobistości, które zapewne kojarzysz z przeglądów czy innych postów. Każda z nas napisała o sobie to, co uważa za słuszne i ważne. Mamy nadzieję, że dowiesz się o nas wielu wspaniałych rzeczy, a także poznasz nas bliżej. Miłej lektury!

Weronika

Administratorka

Nazywam się Weronika i mam lat 18. Zamieszkuję średniej wielkości miasto na Górnym Śląsku. Interesuje mnie wszystko to, co związane z krajami skandynawskimi [w głębi duszy wierzę, że kiedyś podbiję Norwegię]. Uwielbiam naukę języków obcych, dobrą kawę, interesującą wieczorną lekturę oraz aranżowanie wnętrz. Jestem maniaczką porządku. Nie znam pojęć takich, jak: "kurz", "brud", "bałagan". Nie znam, ponieważ z tymi terminami walczę skutecznie. Muszę mieć wszystko posegregowane, ponieważ w innym wypadku nie potrafię się skupić. Kocham zwierzęta, ale w szczególności urocze kotki, chętne do zabawy pieski lub miłe w dotyku króliczki. Nie cierpię za to dwulicowości, kłamstwa oraz obłudy. Interesuję się polityką, dziennikarstwem, mediami oraz wszystkim tym, co związane jest z kotami (w tych miękkich maluszkach jestem po uszy zakochana!). Realistka - zawsze wyznaczam plusy i minusy danej decyzji. Humanistka - od urodzenia piszę wiersze, a od paru lat prowadzę bloga. Uwielbiam poprawną polszczyznę, kocham nasz ojczysty język, a odkrywanie jego nowych elementów sprawia mi nie lada frajdę i właśnie z tym będę wiązała swoją przyszłość. Moim marzeniem jest, aby zostać redaktor naczelną w jakimś popularnym magazynie. Pisanie to moja pasja! Co publikuję: fantastyczną trójkę, ogłoszenia tematyczne, ogłoszenia partnerskie, #icons, przeglądy tygodnia, grafików na luzie, wywiady.

monika4451

Administratorka

Mam na imię Monika, stąd mój nick monika4451. Oryginalnie, prawda? ;) Chodzę sobie do czwartej klasy szkoły średniej na kierunek technik ekonomista. Podchodzę do życia dość twardo i zdecydowanie. W ciągu dziewiętnastu lat udało mi się określić swoje cele i zamiary na przyszłość (które głównie zakładają poprawę obecnych warunków), ale mam też marzenia, które chcę osiągnąć własną pracą i zaangażowaniem (ale też pojechać na koncert OneRepublic ^^). Coś co dominuje w moim życiu to perfekcjonizm i szczerość, choć to drugie mocno daje się we znaki tylko w realu. Nienawidzę ludzkiej arogancji i lenistwa. No i jestem osobą kreatywną - potrzebuję się czasem wyżyć artystycznie dla uspokojenia emocji. Często sama utrudniam sobie różne zadania, wybierając nieszablonowe rozwiązania. No bo po co zrobić to szybciej skoro można ciekawiej? Swoją przygodę z grafiką zaczęłam sześć lat temu. Teraz prowadzę już drugiego bloga i zajmuję się KG.  Co publikuję: sygnaturową paradę.