Chat
zamknij

Chwilowo + zawieszenie

Witajcie. Jak widać wszystko stoi - każdy z moich blogów przeżywa swój kryzys. Z pewnością powtarzacie sobie: "Co w tym trudnego by każdego popołudnia dodawać jakąś notkę?". No otóż chodzi o to,że mój czas wolny został bonusowo uszczuplony i na prawdę nie mam kiedy tego robić. Dlatego przepraszam wszystkie osoby podsyłające swoje ogłoszenia tematyczne,ale blog zostaje zawieszony do 28.06.2013 - reaktywacja nastąpi w wakacje. Został miesiąc, a ja pracuję nad ocenami, mam nawał nauki więc nie dałabym rady. Obiecuję,że blog nie zostanie zamknięty.

Uwaga. Spis będzie działał. Kiedy tylko znajdę chwilę to zaktualizuję blogi, dodam co nie co o aktualnościach, jakieś notowania. TO NIE KONIEC BLOGA dlatego strony należące do spisu (a dokładniej ich właścicieli) proszę o nieusuwanie linku do naszego katalogu :)

Od dziś można składać swoje podania o "pracę". Szukam dwóch redaktorek, które miałyby wolny czas w wakacje by tylko przez te dwa miesiące współtworzyć naszego bloga. Więcej w zakładce "Rekrutacja".

Co do ogłoszeń tematycznych - wstrzymujcie wysyłanie! Najbliższe pojawią się dopiero pod koniec czerwca - to taka informacja dla osób, które już nam wysłały mejla.

OGROMNA REAKTYWACJA
NASTĄPI DNIA 27.05.2013 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz