Chat
zamknij

Przegląd szablonów wakacyjnych

Witajcie. Dzisiejszy post był zaplanowany. W związku z tym iż nauczyciele wystawiają ołówkowe oceny należy walczyć o każdy stopień. Tak też robię. Muszę je podciągnąć choć do minimum. Dlatego też czeka mnie masa pracy. Chciałam wam właściwie przypomnieć o naszym wakacyjnym konkursie na szablon o tematyce HOLIDAYS. I tutaj nasuwa się pytanie: macie plany na wakacje? Chcę aby notka była luźna dlatego swobodnie możecie prowadzić pod nią pogawędki. Dla głodnych przygotowałam przegląd szablonów z zeszłego lata. Pod lupę wzięłam prace dziewcząt z Szablonownicy.Przy wyborze kierowałam się kolorami oraz tłem (letnim). Te prace są na tyle inspirujące, że muszę iść napić się herbaty. Może wtedy jakoś to przeżyję, że nie mam do takich rzeczy talentu! Pozdrawiam was serdecznie.

P.S Proszę Frambuesę by jutro napisała jakiś post gdyż wyjeżdżam do 
Wrocławia i wracam w niedzielę.

2 komentarze:

 1. Ile szablonów! Przejrzałam wszystkie i nie mogę znaleźć ulubionego. Waham się między trzecim i siódmym. Do trzeciego ciągnie mnie kolorystyka i książka, a do siódmego jeszcze lepsza kolorystyka. Jestem za młoda na podejmowanie takich ciężkich decyzji :(
  Udanego wyjazdu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo jest mi miło, że wybrałaś nas do przeglądu. :)
  Widzę tutaj dużo moich, dość starych szablonów, ale nawet nie wiedziałam, że zrobiłyśmy aż tyle takich wesołych, wakacyjnych szablonów.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń