Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Wasze idee

Autor: Weronika

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Pogoda (bynajmniej u mnie) bardzo kapryśna. Może zabrzmi to dziwnie, ale zapewniam, że jest to prawda. Mam sporo nauki. Wydawać się może, że próbuję się wymigać od blogowych obowiązków, ale taką mam po prostu szkołę. Już startujemy z materiałem, a jutro będę z pewnością pytana (jako pierwsza w dzienniku), więc muszę się uczyć z fizyki, jak i matematyki. Dopiero teraz znalazłam kwadrans na napisanie posta, gdyż za chwilę biorę się za naukę.

   

Chciałam was zapytać, droczy czytelnicy, jak i graficy, co proponujecie? Rozpoczyna się nowy rok szkolny, trzeba odkurzyć katalog, a ja kompletnie nie mam pomysłów na posty. Proszę proponować wszystko, prócz wywiadów i przeglądów. Może jakieś idee na konkursy? Na prawdę nie mam siły, by napisać post tematyczny, więc zadaję pytanie. Mam nadzieję, że pomożecie :)

3 komentarze:

 1. Wrzesień to nic przyjemnego... Więc w sumie nie dziwię się, że musisz się uczyć, bo my, na tzw. dzień dobry, mieliśmy już w piątek kartkówkę.
  Co do Katalogu, to nie mam pojęcia, co można by tutaj dodawać. Jak coś wymyślę, dam znać.

  Pozdrawiam

  http://the-gates-of-earth.blogspot.com/
  http://our-kingdom-of-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też miałam w piątek kartkówkę, a podobno tydzień okresu ochronnego... No cóż, na prawdę nie wiem co z katalogiem. Mam czas tylko w weekend. W tygodniu zaczynam na ósmą, a lekcje kończę po 16 (codziennie).

   Usuń
 2. http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
  Podkreśl wężykiem i przepis sto razy.

  Z poważaniem,
  Wielki Inkwizytor Internetu

  OdpowiedzUsuń