Chat
zamknij

Wasze idee

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Pogoda (bynajmniej u mnie) bardzo kapryśna. Może zabrzmi to dziwnie, ale zapewniam, że jest to prawda. Mam sporo nauki. Wydawać się może, że próbuję się wymigać od blogowych obowiązków, ale taką mam po prostu szkołę. Już startujemy z materiałem, a jutro będę z pewnością pytana (jako pierwsza w dzienniku), więc muszę się uczyć z fizyki, jak i matematyki. Dopiero teraz znalazłam kwadrans na napisanie posta, gdyż za chwilę biorę się za naukę.

   

Chciałam was zapytać, droczy czytelnicy, jak i graficy, co proponujecie? Rozpoczyna się nowy rok szkolny, trzeba odkurzyć katalog, a ja kompletnie nie mam pomysłów na posty. Proszę proponować wszystko, prócz wywiadów i przeglądów. Może jakieś idee na konkursy? Na prawdę nie mam siły, by napisać post tematyczny, więc zadaję pytanie. Mam nadzieję, że pomożecie :)

3 komentarze:

 1. Wrzesień to nic przyjemnego... Więc w sumie nie dziwię się, że musisz się uczyć, bo my, na tzw. dzień dobry, mieliśmy już w piątek kartkówkę.
  Co do Katalogu, to nie mam pojęcia, co można by tutaj dodawać. Jak coś wymyślę, dam znać.

  Pozdrawiam

  http://the-gates-of-earth.blogspot.com/
  http://our-kingdom-of-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też miałam w piątek kartkówkę, a podobno tydzień okresu ochronnego... No cóż, na prawdę nie wiem co z katalogiem. Mam czas tylko w weekend. W tygodniu zaczynam na ósmą, a lekcje kończę po 16 (codziennie).

   Usuń
 2. http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
  Podkreśl wężykiem i przepis sto razy.

  Z poważaniem,
  Wielki Inkwizytor Internetu

  OdpowiedzUsuń