Chat
zamknij

Wyniki konkursu "ikona jesieni"

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Czas na długo wyczekiwane wyniki konkursu na ikonę jesieni. Cała akcja była przekładana z tygodnia na tydzień, wokół niej powstało sporo zamieszania. Mam już wyniki. Przedstawiam dzieła, które napłynęły do mnie od trzech utalentowanych graficzek:

   
JET (coneq)

   
FRIGG (shimmyshame)

   

Wszystkie ikonki są świetne! Każda z nich ma inny przekaz, niezwykłą, wręcz magiczną treść. Długo zastanawiałam się nad tym, kto powinien wygrać. Myślę, że w pełni na tytuł zwyciężczyni zasługuje
FRIGG z bloga shimmyshame!
Gratuluję w imieniu całej załogi naszego katalogu. JET, jak i EFF stworzyły równie piękne prace, lecz brakuje mi w nich czegoś, co mogłoby je ożywić. FRIGG, skradłaś moje serce! Jeszcze raz gratuluję zwyciężczyni i dziękuję pozostałym uczestniczkom za wcięcie udziału. To dzięki wam Katalog Grafików ma szansę się rozwijać!

7 komentarzy:

 1. Zgadzam się całkowicie!
  Frigg zrobiła śliczne ikonki. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Jeżyk jest genialny! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję ślicznie :) Pozostałe ikonki również są piękne. Dla takich chwil aż chce się tworzyć :):)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym poinformować, że blog Graphics Bang zostaje zamknięty. Nie usuwam go, gdyż są tam materiały myślę, że przydatne trochę.
  Pozdrawiam.
  Rosesylla

  OdpowiedzUsuń
 5. Piszę tutaj, ponieważ przy wysyłaniu maila wyskoczył mi błąd.
  Prosiłbym o umieszczenie ogłoszenia:

  http://img19.imageshack.us/img19/4260/q0h0.png

  Kochani, już 1 października szabloniarnia Krytyczna Biel(
  http://krytyczna-biel.blogspot.com/)
  obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji zapraszamy was na mała imprezę. Przygotowaliśmy dla was mnóstwo prac, w tym dodatki graficzne. Zachęcamy również do wzięcia udziału w naszym konkursie(
  http://krytyczna-biel.blogspot.com/p/konkurs.html)

  Załoga KB

  OdpowiedzUsuń
 6. Również gratuluję, i ciesze się że mogła wziąść udział w tym konkursie, liczę też że takich konkursów promujących ikony będzie tu więcej tak samo jak chętnych do brania udziału w tych konkursach. Jeszcze raz dziękuję.

  OdpowiedzUsuń