Chat
zamknij

Informator dzienny

Witam wszystkich czytelników bardzo serdecznie w ten jesienny, chłodny dzień. Ostatnia publikacja informatora dziennego była bardzo dawno. Trzeba to nadrobić! Przybywam więc ze świeżymi informacjami. Zapraszam do lektury.

   

ButtonZacznijmy od rzeczy przyjemnych. Land of grafic obchodzi swoje pierwsze urodziny. W imieniu całej załogi katalogu grafików życzymy wytrwałości, weny oraz by cała ekipa LOG tworzyła szablony i trwała w swojej pasji, jaką jest dla nich grafika. Niech dzień, jakim jest 3 listopada będzie dla was wyjątkowym dniem. Już rok gościcie w naszej ukochanej blogosferze. W życiu każdego grafika są chwile załamania, kiedy to odechciewa mu się tworzenia. Trzymamy kciuki, by takie momenty w historii Land of grafic nigdy się nie nadarzyły. 


Czas więc i na złe informacje. Katherine (Cacandis) opuszcza Creative World of Graphic. Powodem jest nauka. Życzymy, by Cacandis wróciła w przyszłości na CWOG. Bez niej nie będzie już tak samo...

Button

Blog Cissy Graphics został zawieszony. Stało się to 8 października. Miejmy nadzieję, że Cyzia szybko do nas wróci i wyjaśni swoją nieobecność. Zamówienia czekają, czytelnicy również. To wszystko, co chciałabym przekazać w dzisiejszym informatorze dziennym. Trzymajcie się ciepło, do napisania!

2 komentarze:

  1. Co z Cyzią? Złożyłam zamówienie i nici ;/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak na razie blog zawieszony co jest równoznaczne z tym, że Cyzia zamówień nie przyjmuje :)

      Usuń