Chat
zamknij

Informator dzienny

Witam wszystkich czytelników bardzo serdecznie w ten jesienny, piątkowy dzień. Czas na długo wyczekiwane wydanie informatora dziennego, a w nim m.in: który z blogów zmienił adres? Kolejne odejścia graficzek, a także poszukiwany,/poszukiwana - o naborze do szabloniarni. Zapraszam do lektury!

o6e.png v5a.png glg.png 

Blog prywatny Dodo bird  został przeniesiony na inny adres. Aby uwiarygodnić to, co piszę, wystarczy wejść -->> tutaj <<-- i przekonać się na własne oczy. Od teraz zapraszam w imieniu Dodo na kinalutke.blogspot.com!


Księżycowe szablony już bez Dory. Uzdolniona graficzka postanowiła odejść z szabloniarni pozostawiając założyciela (Astroo) samego. Wierzymy, że D. wróci na KS i wszystko będzie jak dawniej. Niestety to nie jedyne odejście w naszym graficznym światku. Viper z bloga the-spiral-graphic.blogspot.co robi przerwę w blogowaniu. Powodem jest brak weny i chęci do tworzenia. I w tym wypadku trzymamy kciuki za szybki powrót do tego, co jest największą pasją graficzki!


Ostatnią nowiną w dniu dzisiejszym jest informacja o trwającym naborze na nowo dodanej szabloniarni do naszego katalogu. Mam na myśli Tworzone z sercem, gdzie już teraz chętni graficy mogą się zgłaszać. Więcej szczegółów znaleźć można -->> tutaj <<--. Tymczasem, trzymajcie się kochani! Byle do weekendu :)

4 komentarze:

 1. Mój blog: graphic-story.blogspot.com/ został usunięty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację, blog został usunięty z "co nowego u grafików" i z blogów prywatnych.

   Usuń
 2. Chciałabym poinformować, że blog adicto-a-graficos.blogspot.com został usunięty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację, blog został usunięty z "co nowego u grafików" i z blogów prywatnych.

   Usuń