Chat
zamknij

Tematyczne przeglądy szablonów - szablony tumblrowskie

Szablony tumblrowskie (wyglądają podobnie jak designy z tumblra stąd nazwa), czyli popadające w minimalizm i prostotę bytu prace. Bez żadnych skomplikowanych mieszanek kolorystycznych czy wymyślnych efektów, a jednak są przez nas uwielbiane. Istnieje niewiele blogów, które specjalizują się w tworzeniu takich cudeniek (lub takowe prace zostały pokazane na nich tylko jednorazowo), bo przyznać trzeba, że to niełatwa robota. Może z czasem ich przybędzie?!

   


Graphical thoughts
  
 

Numbbears
 
 
 

Wioska szablonów
 
 

Brillamente

Szablony te charakteryzują się malutką czcionką, najczęściej jasną szatą graficzną (nie zawsze), ale także wszechobecną pustką. Jednym słowem: są to w pewnym sensie prace minimalistyczne. Takim oto akcentem kończymy dzisiejszy post. Oj, bym zapomniała! Jakie szablony (o jakiej tematyce) chcielibyście zobaczyć w kolejnym przeglądzie tematycznym?

6 komentarzy:

 1. Czy mogę prosić o zamieszczenie tego ogłoszenia? :)
  "3. grudnia minie pół roku od powstania bloga indiesynth. Dla mnie jest to spory sukces - wytrwać na blogu przez taki szmat czasu - więc chcę to uczcić! Organizuję imprezę graficzną, gdzie znajdziesz przydatne dodatki i nie tylko. Zapraszam gorąco! :)"
  Z tym obrazkiem: http://2.bp.blogspot.com/-JLSZD-twOF8/UpCqCbQi44I/AAAAAAAAAcc/PqFuQiaMLqw/s1600/jo77.png
  Dziękuję bardzo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za umieszczenie mojego szablonu w przeglądzie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałbym prosić o opublikowanie ogłoszenia.

  Dziś, 29 listopada o godzinie 21:00 opublikowany zostanie na Krytycznej Bieli (http://krytyczna-biel.blogspot.com/) post tematyczny! Zagłębimy się razem w tematykę Andrzejkową... Zapraszamy serdecznie!

  Button: http://imageshack.us/a/img22/2661/y72h.png

  Z góry dziękuję :D

  OdpowiedzUsuń