Chat
zamknij

Wasze propozycje

Katalog tworzycie wy, drodzy czytelnicy, dlatego też daję szansę zaproponowania własnych idei na posty, konkursy bądź różnorodne akcje. Wpis jest do waszej dyspozycji. Każdy może wypowiedzieć się co chciałby zmienić oraz czego brakuje w naszym spisie. Proszę o szczere komentarze.

6 komentarzy:

 1. Jak dla mnie ciekawym pomysłem byłyby krótkie wywiady z doświadczonymi i znanymi graficzkami, a także jakieś serie postów mające na celu promocji nowych, początkujących grafików i ich blogów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z z miłą chęcią przeczytałabym jakiś nowy wywiad.

  W przeszłości podobały mi się np: zbierane opinie odnośnie blogerów, dotyczące: święta, lub innego tematu. Zadawano wtedy pytanie\a na gg lub maila np: jak blogerzy świętują Halloween? - Kiedyś dużo ciekawych rzeczy można było się dowiedzieć blogerach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://telenovel.blog.pl/2013/11/04/zaglosuj/

   Jesteś oszustką! Twój blog coneq nie dorasta do pięt takim blogom jak Impressole czy Maudlaisy! Nie powinnaś brać udziału w tych sondach, bo głosują na ciebie nie czytelnicy coneq, a czytelnicy tego bloga, czyli fani wszystkich telenowel!!! Graficznie nie robisz nic, jesteś zerem i dlatego nie wygrasz tej sondy NIGDY!!!

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Drogi anonimie, proszę nie robić burzy w szklance wody, czy afery tylko dlatego, że ktoś tu nie lubi przegrywać. I nawet wiem kim jesteś ;) bo widzisz system blog.pl działa trochę inaczej, mniej anonimowo droga pani. Zazdrość jest złym doradcą!

   sprawę dokładnie wyjaśniłam tu : http://katalog-graficznyy.blogspot.com/2013/11/przeglad-tygodnia.html?showComment=1383690046688#c4361669735077464617

   Usuń
 3. Porady graficzne i dotyczące CSS od "DOŚWIADCZONYCH"(może to trochę za duże słowo) szabloniarek organizowanie konkursów, może robienie ankiet co do czego brakuję w graficznym światku, przede wszystkim odkrywanie nowych talentów oraz wiadomości na bieżąco co najważniejsze ;)

  OdpowiedzUsuń