Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd szablonów + ikonki z imprezy graficznej Terrible Crash

Autor: Cissy

                 Witam Was już po Mikołajkach! Jak Wam minęły? Mnie osobiście Ksawery niemal zabił na chodniku. Co za cham. :C Wynagrodziła mi to jednak fala hejtów skierowana w stronę tej świni, więc... Okej, nie gadamy o mnie, bo to zaczyna się robić nudne. Z pewnością jest coś ciekawszego od moich, hm, przeżyć.
                  Pierwszy szablon pochodzi z Impressole i jest dziełem Anusi. Osobiście bardzo ją cenię i podziwiam, bo jest naprawdę cudowną szabloniarką. Nie przedłużając...

               Podoba mi się w nim wszystko: kolorystyka, układ i CSS. Według mnie jeden z najlepszych szablonów Anusi. 

              

               Drugi szablon jest z Zaczarowanych Szablonów. Wykonała go Rayne, która, jak to pomyślałam, ,,wróciła do żywych". Spodobał mi się i postanowiłam go wstawić, zwłaszcza, że jest to jeden z tych szablonów, na którym jest Ian Somelhalder.


                 W tym momencie, gdy go zobaczyłam, zachciało mi się napisać jakieś opeńko o Delenie, ale Eleny nie lubię, więc już mi się odechciało. :)


                Trzeci szablon. Pochodzi z Graphical Thoughts i powinien pasować do nadchodzącej pory roku, o ile ten cham K. sobie gdzieś ucieknie, bo nienawiść rośnie.
               Ładny, prosty, minimalistyczny, bez zbędnego przepychu. Mi się podoba, a Wam?


   Nie przepadam za wstawianiem ikonek, ale te wyjątkowo mnie urzekły. No cóż, ponieważ mam sobotniego lenia, wstawię jedynie te, które najbardziej mi się spodobały. Myślę, że to nie przeszkadza, bo reszta znajduje się oczywiście na Terrible Crash.

         
                      


Które prace podobają Wam się najbardziej? Mi osobiście wszystkie, ale to pewnie zasługa tego, że jestem kompletnym beztalenciem w zakresie grafiki i ,,żeruję" na pracach innych. Uczennica profilu artystycznego, tak, tak, no pewnie.

Miłego popołudnia. :)
C.

9 komentarzy:

  1. Urzekł mnie szablon z Graphical-Thoughts. Klasa sama w sobie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Hm, wiecie może dlaczego w "Co nowego u grafików?" zamiast nazwy mojego bloga pojawia się "TRAILS"? Od dłuższego czasu mnie to zastanawia :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A to nie była wcześniej Twoja nazwa bloga? :)

      Usuń
    2. Dodając adres do "co nowego..." wczytuje się aktualna nazwa bloga.

      Usuń
    3. No właśnie w tym sęk, że to nigdy nie była nazwa mojego bloga. Miałam najpierw Total Expression, a teraz mam Blood Bonds :P

      Usuń
    4. O, dziękuję bardzo! :D

      Usuń
  3. Proszę o dodanie Ogłoszenia:

    Blog ,,Szablony na Wesoło" zaprasza do Naboru!Poszukujemy osób które mają czas, chęć a co najważniejsze umieją umiejętnie posługiwać się CSS'em i programem graficznym.Gwarantujemy przemiłą atmosferę!Wszystkich chętnych proszę o napisanie na e-mail:szablony.wesole_098@vp.pl lub GG:46039064

    Serdecznie Zapraszam!

    Administratorka bloga

    Trixie Verdass

    OdpowiedzUsuń