Chat
zamknij

Przegląd szablonów + ikonki z imprezy graficznej Terrible Crash

                 Witam Was już po Mikołajkach! Jak Wam minęły? Mnie osobiście Ksawery niemal zabił na chodniku. Co za cham. :C Wynagrodziła mi to jednak fala hejtów skierowana w stronę tej świni, więc... Okej, nie gadamy o mnie, bo to zaczyna się robić nudne. Z pewnością jest coś ciekawszego od moich, hm, przeżyć.
                  Pierwszy szablon pochodzi z Impressole i jest dziełem Anusi. Osobiście bardzo ją cenię i podziwiam, bo jest naprawdę cudowną szabloniarką. Nie przedłużając...

               Podoba mi się w nim wszystko: kolorystyka, układ i CSS. Według mnie jeden z najlepszych szablonów Anusi. 

              

               Drugi szablon jest z Zaczarowanych Szablonów. Wykonała go Rayne, która, jak to pomyślałam, ,,wróciła do żywych". Spodobał mi się i postanowiłam go wstawić, zwłaszcza, że jest to jeden z tych szablonów, na którym jest Ian Somelhalder.


                 W tym momencie, gdy go zobaczyłam, zachciało mi się napisać jakieś opeńko o Delenie, ale Eleny nie lubię, więc już mi się odechciało. :)


                Trzeci szablon. Pochodzi z Graphical Thoughts i powinien pasować do nadchodzącej pory roku, o ile ten cham K. sobie gdzieś ucieknie, bo nienawiść rośnie.
               Ładny, prosty, minimalistyczny, bez zbędnego przepychu. Mi się podoba, a Wam?


   Nie przepadam za wstawianiem ikonek, ale te wyjątkowo mnie urzekły. No cóż, ponieważ mam sobotniego lenia, wstawię jedynie te, które najbardziej mi się spodobały. Myślę, że to nie przeszkadza, bo reszta znajduje się oczywiście na Terrible Crash.

         
                      


Które prace podobają Wam się najbardziej? Mi osobiście wszystkie, ale to pewnie zasługa tego, że jestem kompletnym beztalenciem w zakresie grafiki i ,,żeruję" na pracach innych. Uczennica profilu artystycznego, tak, tak, no pewnie.

Miłego popołudnia. :)
C.

9 komentarzy:

 1. Urzekł mnie szablon z Graphical-Thoughts. Klasa sama w sobie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm, wiecie może dlaczego w "Co nowego u grafików?" zamiast nazwy mojego bloga pojawia się "TRAILS"? Od dłuższego czasu mnie to zastanawia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to nie była wcześniej Twoja nazwa bloga? :)

   Usuń
  2. Dodając adres do "co nowego..." wczytuje się aktualna nazwa bloga.

   Usuń
  3. No właśnie w tym sęk, że to nigdy nie była nazwa mojego bloga. Miałam najpierw Total Expression, a teraz mam Blood Bonds :P

   Usuń
  4. O, dziękuję bardzo! :D

   Usuń
 3. Proszę o dodanie Ogłoszenia:

  Blog ,,Szablony na Wesoło" zaprasza do Naboru!Poszukujemy osób które mają czas, chęć a co najważniejsze umieją umiejętnie posługiwać się CSS'em i programem graficznym.Gwarantujemy przemiłą atmosferę!Wszystkich chętnych proszę o napisanie na e-mail:szablony.wesole_098@vp.pl lub GG:46039064

  Serdecznie Zapraszam!

  Administratorka bloga

  Trixie Verdass

  OdpowiedzUsuń