Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Informator dzienny

Autor: Weronika


(c) maudlaisy

Cześć i czołem wszystkim! Oceny wystawione, cisza, spokój, zero nauki - coś pięknego! Ten rok był dobrym rokiem. Okazało się, że stać mnie na piątkę z chemii, yeah! Szkoda tylko, że walczyłam o nią z kobietą, która do zawodu nauczyciela się nie nadaje. Dziesięć miesięcy znosiłam jej fochy oraz bulwersy, ale opłacało się. Najgorzej wyszłam z matematyki. Trója nie jest oceną zadowalającą bynajmniej dla mnie. A co z blogami graficznymi? Ostatnimi czasy tyle się dzieje, że trudno to wszystko ogarnąć. Sporo zawieszeń, nowych duszyczek i tym podobnych. Zaktualizowałam informację o blogach prowadzących nabór. Znajdziecie ją na końcu posta. Zapraszam do lektury!


"Muszę uregulować swoje sprawy..."

(c) Unfaithful heaven

Switch ogłosił, że bierze trzytygodniowy urlop. Powodem podjęcia takiej decyzji jest szkoła. Jedynym miejscem, na którym grafik będzie się udzielał jest Katalog Graficzny. Miejmy nadzieję, że wszystko się wyjaśni, a switch wróci do tego, co kocha!

"Hej. Chcę was wszystkich poinformować, że nie będzie mnie na Switchfine, ani żadnych innych blogach, na których pracuję (z wyjątkiem KG, na którym moje artykuły będą publikowane), do końca czerwca. Muszę uregulować swoje sprawy ze szkołą i jeszcze wiele innych obowiązków. Myślałem, że może jakoś to pogodzę, ale mam teraz tyle na głowie, że nie ma innego wyjścia jak zrobić sobie trzytygodniowy urlop."

Baza urodzinowa - indiesynth

(c) Unfaithful heaven

Blog indiesynth.blogspot.com obchodzi swoje pierwsze urodziny! Życzymy royalrockin wytrwałości oraz weny.  Na jej blogu pojawiła się notka urodzinowa pełna dodatków, a wśród nich znaleźć możecie: ikony, sygnatury,tekstury, nagłówki oraz ciekawe tutoriale.

"(...) No dobra, ja tu gadu gadu, a Wy wszyscy czekacie na urodzinowe dodatki! Zacznę od podziękowań - to dzięki Wam te moje notki i prace wciąż się tutaj ukazują, bo gdyby nie każdy jeden komentarz, każda wzmianka o mnie w katalogach, sondach i tak dalej, indiesynth już dawno przepadły w czyśćcu. Także dziękuję Wam za to, że napędzacie mnie do roboty (czasami nawet nieświadomie). Jestem wdzięczna za każde wejście i każdy komentarz. Dla niektórych 20 tysięcy wyświetleń to nic, ale dla mnie to jeden wielki szok! Gdy zakładałam tego bloga nie spodziewalam się, że tyle ludzi będzie odwiedzać mojego bloga. To dla mnie naprawdę wielki sukces."

Baza urodzinowa - Unfaithful heaven

(c) Unfaithful heaven

Redakcja Unfaithful heaven ma prawo do dumy. Już rok ich szabloniarnia funkcjonuje w grafikosferze! Z tej okazji opublikowana została prawdziwa uczta graficzna. StrayHeart (właścicielka) dodała również krótką historię bloga. Chętnych zapraszamy, jest co oglądać!


Wreszcie! Doczekaliśmy się wspólnie tego pięknego dnia, w którym UH kończy pierwszy roczek! Na początku bardzo chcę podziękować wszystkim odwiedzającym, komentującym, pobierającym. Bez was ten blog nie miałby więcej niż 2 notki! Wasz wkład w to osiągnięcie jest ogromny. Niemal 40 tys. odwiedzeń, dokładnie 55 obserwatorów i łącznie 788 komentarzy <3 Wyniki bardzo mnie zadowalajają, ponieważ nie sądziłam, że będę chociażby o takich marzyć. Dziękuję! Nie zapominam podziękować także osobom, które udostępniły button imprezy. Miło było odwiedzając blogi zobaczyć, że są osoby, które nas wspierają <3 Jestem wam bardzo, ale to bardzo wdzięczna <3

Zawieszone - czy na dobre?

(c) Unfaithful heaven

Moon Templates zostało zawieszone na czas nieokreślony. Administratorka pozostawiła tylko kilka słów pożegnania uzasadniając swoją decyzję brakiem czytelników, a właściwie to brakiem ich zainteresowania tym, co dzieje się na blogu.

"Zawieszam Moon Templates na czas nieokreślony. Nic się tutaj nie dzieje, nikt nie zagląda. Możecie mnie znaleźć na Unfaithful Heaven i Katalogu Graficznym. To na tyle."

Blog Lunedolly także został zawieszony. Renfri podjęła taką decyzję, ponieważ ma problemy techniczne. Miejmy nadzieję, że wszystko wróci do normy, a graficzka do nas!

"Piszę do was z telefonu, by zakomunikować, że notki w tym tygodniu nie będzie z powodu problemów technicznych. Komputer mojego brata jest okropiecznie wolny, a połączenia internetowego zupełnie nie łapie. Pod koniec lipca mój laptop idzie do naprawy. Muszę więc z wielkim żalem zawiesić bloga na jakiś czas. Nie wiem, kiedy wrócę. Postaram się jak najczęściej wpadać na wasze blogi i komentować posty, ale niczego nie obiecuję, jestem tylko człowiekiem."

Już otwarte!

(c) Unfaithful heaven

Sayonara namida oficjalnie otwarte! Zapraszamy, bo naprawdę jest co podziwiać - delikatny szablon główny oraz niesamowite graficzne dodatki, których Sasame nie oszczędzała tworząc post powitalny.

"Cześć kochani! Dzisiaj dzień dziecka prawda? Przydałoby się złożyć wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym, i tym wyrośniętym (czyli takim jak ja xD no dobra niecały metr sześćdziesiąt to nie tak dużo, ale można to pominąć -.-) wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka! Uśmiechu, sukcesów w życiu, bloggerom weny do pisania/grafiki i spełnienia marzeń <3 Trzeba się cieszyć tym dniem póki można, bo potem będzie się już na to za starym, żeby go obchodzić! xDA teraz konkrety... Jak wiecie ostatnio naszło mnie do tego, aby założyć blog prywatny. W sumie nie wiem co ile będą się pojawiać notki, ale postaram się go nie zaniedbywać. Na otwarcie przygotowałam kilka sygnatur, nagłówków, koloryzacji, tekstur i speedartów. Mimo, że wydaje się to mało, sporo było przy tym roboty, także nie kręcić mi tu nosem. Zrobiłabym trochę więcej, ale obiecałam Miki, że dodam notkę przed jej wyjazdem, więc troszkę musiałam się sprężać. Mam nadzieję, że wybaczycie ♥ Mój dzień dziecka zapowiada się obiecująco. Wybywam na koncert, myślę, że będzie całkiem nieźle i mimo, że nie przepadam za wokalistką, mam zamiar się świetnie bawić :D Dobra, koniec mojego gadania, przejdźmy do otwarcia!"

Nowa duszyczki!

(c) Unfaithful heaven

Krucze szablony przywitały nową duszyczkę, a mianowicie Luniaczek. Graficzka przywitała czytelników trzema wolnymi szablonami i jest gotowa na przyjęcie zamówień. Życzymy sukcesów!

"Cześć, jestem nową stażystką, podpisuję się Luniaczek. Jak to mój nick wskazuje, bardzo lubię Harry'ego Pottera, więc pewnie najwięcej moich prac będzie właśnie z nim. ^^ Po raz pierwszy w życiu dołączyłam do szablonarni i nie jestem pewna, czy mi się to wszystko uda, jednak zawsze chciałam robić szablony na zamówienie. Mam nadzieję, że mnie polubicie, ale nie przynudzam już i pokazuję wam moje prace na dziś. "

Wonder Templates również mają powody do dumy! Do redakcji dołączyła niejaka Nancy znana z bloga never-give-up-grafika.blogspot.com. Graficzka przywitała czytelników szablonem oraz dwoma nagłówkami.

Hejka! Jak widziecie nowa stażystka do was zawitałam. Niektórzy mogą znać mnie z mojego bloga graficznego :KLIK, a niektórzy mogą mnie wcale nie znać, dlatego się przedstawię. Mam na imię Ania i mam 13 lat. Grafiką zajmuję się od 2 lat i myślę, że nie jest najgorsza. Dzisiaj chcę wam pokazać 1 szablon i 2 nagłówki. Nie przedłużając pokazuje wam moje prace

Przeniesienie

Monika4451 opuszcza DreamART. Jak twierdzi powodem decyzji są problemy czysto techniczne. Redaktorka naszego Katalogu poinformowała, że znaleźć ją można tylko u nas oraz na jej nowym blogu wolfiegee.blogspot.com, na który to serdecznie zapraszamy!

Cześć. Dzisiaj już brak nowego posta. Nie mam zamiaru się męczyć z tym blogiem. Nie jest to informacja typu: kończę, odchodzę i nie wrócę. Jeszcze mnie zobaczycie na innych stronach. ;) Powodem zakończenia są problemy czysto techniczne. DArt nie wygląda od kulis jak normalny blog, wszystko jest poprzestawiane. Do tego czasu dawałam sobie radę, ale ostatnio już mnie to kompletnie dobija. Wszystko się przesuwa jak tylko najadę myszką, znika i pojawia się miliardy stron dalej. To nie ma sensu. Już nawet resetowałam szablon. Ech... Myślałam, żeby eksportować zawartość i się przenieść, ale uznałam, że skoro jest przymus stworzenia nowego bloga, to niech wszystko będzie od początku. Tym bardziej, że DArt powstał dla celów ćwiczeniowych. Na pewno będę uczyć się dalej, ale już na nowym adresie z nowymi możliwościami... Wszystko co zostało opublikowane, pozostanie tutaj - nie usunę tego z hostingów. Proszę Was bardzo o informowaniu o pobraniach. Prawie każdy nagłówek mam zapisany w psd - możecie pytać o przerobienie tych prac na Wasze potrzeby tutaj i na nowym już blogu. Nie będę tych próśb ignorować.

Oni prowadzą nabory!

(c) Unfaithful heaven


Takim oto miłym akcentem kończymy dzisiejsze wydanie informatora dziennego. Która informacja zaskoczyła was najbardziej? Do napisania, enjoy!

1 komentarz:

  1. Ja wiążę spore pozytywne przewidywania z blogiem Sayonara Namida - zapowiada się świetnie. Chociaż dziewczyny robią błędy to raczej coś z tego wyjdzie. O ile wcześniej same nie zrezygnują... I dzięki za wspomnienie o mojej przeprowadzce. ;)

    OdpowiedzUsuń