Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Ogłoszenia tematyczne

Autor: monika4451

 
Przepraszam wszystkich za kilkugodzinny brak dostępu do Kropli Sztuki, przyczyną był mały remont. Teraz można już podziwiać nowy wygląd :) Zapraszam wszystkich zainteresowanych grafiką do odwiedzenia Kropli Sztuki! :)


Dnia 23 sierpnia 2014 o godzinie 20.00 na blogu Rockmenowa odbędzie się impreza graficzna pt. "Zwariowany świat fantastyki" o tematyce fantastycznej. Zapraszamy chętnych, jak i osoby do współpracy. Osoby, które wkleją button otrzymują niespodzianki 


"Natt-Liv obchodzi niedługo swoje 2 urodziny. Z tej okazji chciałybyśmy zaprosić wszystkich czytelników na imprezę graficzną, która odbędzie się 13 lipca prawdopodobnie wieczorem.
Czeka na Was wiele niespodzianek, więc liczymy na Waszą obecność.
Zapraszamy serdecznie!
Misao & Aria"

4 komentarze:

 1. Chciałam ogłosić coś

  Ogłoszenie :

  Dnia 23 sierpnia 2014 o godzinie 20.00 na blogu Rockmenowa odbędzie się impreza graficzna pt. "Zwariowany świat fantastyki" o tematyce fantastycznej. Zapraszamy chętnych, jak i osoby do współpracy. Osoby, które wkleją button otrzymują niespodzianki

  Button : http://funkyimg.com/i/J6kZ.png

  OdpowiedzUsuń
 2. Do wszystkich czytelników i administracji tego bloga!

  Nielivka autorka Kropli sztuki stworzyła nowy szablon którym chciała przekonać innych że warto na nią zagłosować w konkursie na Grafika Lata Katalogu Graficznego. Już kilka osób swoje nominacje dało bo zobaczyli nowy szablon i stwierdzili: wow. Szablon nie jest najgorszy ale nie o to chodzi. Szablon nie jest jej: przerobiła szablon usuwając podpis autora. Niestety nie była na tyle mądra żeby usunąć inne rzeczy. Zaglądając w źródło Kropli Sztuki można się wiele dowiedzieć. Przede wszystkim można znaleźć link do oryginalnego szablonu (tego który przerobiła):
  http://echo-that-is-love.blogspot.com/
  http://www.nymfont.com/2010/10/echo-that-is-love-template.html
  i informację od autora o zasadach:
  "This template is free to use as a Blogger Template, and modification
  is permitted, save for the credit link back to Nymphont/NymFont (http://www.nymFont.com) in the bottom
  footer which is is to remain intact and may not be removed. :)"
  Mowa o stopce, która tutaj:
  http://echo-that-is-love.blogspot.com/
  zawiera następujący tekst:
  "Blog contents © Echo That Is Love 2011. All rights reserved. Blogger Theme by NymFont. Privacy Policy"
  Autor wyraźnie zakazał usuwania tej stopki a także zobowiązuje do dodania go do kredytów czego oczywiście Nielivka nie raczyła uszanować bo wszystkim wmawia że szablon zrobiła sama.

  Mam już dość nowych szabloniarek które myślą że wszystko im wolno. Nauczcie się w końcu że robienie szablonów nie polega na przerabianiu! Trzeba mieć pomysły i przedewszystkim umiejętności a 90% szabloniarek (zwłaszcza tych nowych bo myślą że jak obejrzały kilka tutoriali jak zrobić nagłówek i szablon to już potrafią to robić) nie ma ani jednego ani drugiego.

  Liczę że administracja coś z tym zrobi. Nie można być wciąż bezkarnym. Moja propozycja: dodanie do czarnej listy na miesiąc i zignorowanie jej w sondzie. Może czarna lista na tak szanowanej stronie jak ta i wykluczenie z konkursów przynajmniej na miesiąc da niektórym coś do myślenia. W końcu kiedyś pisaliście o stronie która publikowała kody z cudzych szablonów i bardzo walczyliście w tej sprawie. To co zrobiła Nielivka jest jeszcze gorsze bo próbowała wszystkim wmówić że zrobiła szablon sama.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O cholibka. Ja sama wierzyłam, że Nielivka jest uczciwa... Przypisywanie sobie czyjeś pracy to kradzież. Jak widać, pozory mylą. Oczywiście napiszę o tym post, gdyż takich zachowań NIE MOŻNA tolerować i przejść koło nich obojętnie.

   Usuń
 3. Chciałabym dodać ogłoszenie ;)

  "Natt-Liv obchodzi niedługo swoje 2 urodziny. Z tej okazji chciałybyśmy zaprosić wszystkich czytelników na imprezę graficzną, która odbędzie się 13 lipca prawdopodobnie wieczorem.
  Czeka na Was wiele niespodzianek, więc liczymy na Waszą obecność.
  Zapraszamy serdecznie!
  Misao & Aria"

  http://funkyimg.com/i/J7ga.png

  OdpowiedzUsuń