Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Wyniki gali Graphic Award 2014

Autor: Weronika

(c) dissentire

Głosowanie dobiegło końca. To dziś jest dzień, w którym oficjalnie ogłoszone zostaną wyniki corocznej gal i organizowanej przez nasz Katalog. Gali Graphic Award 2014! W sumie do konkursu zgłosiła się (szczęśliwa) trzynastka blogów - pięć szablonarni, siedem prywatnych - tylko dwa z nich mogą objąć tytuł zwycięzcy. Kto stanie na podium? Serdecznie zapraszam do lektury posta! Na początek przedstawię blogi zgłoszone.


Szabloniarnie


>> SONDA <<

Zwycięzcą w kategorii "szablonarnie" jest blog... Panda Graphics! 
Uzyskał on 46% wszystkich głosów! Dla przypomnienia takowych było 97!


Blogi prywatne>> SONDA <<

Zwycięzcą w kategorii "blogi prywatne" jest blog... Terrible Crash!
Uzyskał on 32% wszystkich głosów! Dla przypomnienia takowych było  97!

Serdecznie gratuluję zwycięzcom w imieniu calutkiej załogi Katalogu. To dobrze, że gala cieszyła niemałym zainteresowaniem. Chciałabym osobiście podziękować wszystkim, którzy wzięli w niej udział, a także osobom, które reklamowały nasz konkurs. Pamiętajcie, że kolejna edycja już za rok! Dla przypomnienia: buttony zwycięskich blogów trafią do prawego paska bocznego i będą tam widnieć aż pół roku! 

9 komentarzy:

 1. Gratuluję :D

  W związku z zadanym pytaniem na blogu teraz przesyłam odpowiedź:
  "Proszę o zmienienie adresu na obecny i przeniesienie go do spisu szabloniarnii. Przepraszam za tak późną odpowiedź ,ale nie było możliwości ze względu na pobyt poza domem bez internetu."

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Gratuluję! To ogromny sukces :-)

   Usuń
 3. Wygrani naprawdę zostawili resztę w tyle ;) Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli mam być szczera to nie spodziewałam się. Myślałam że będziemy prowadzić tylko na początku (jak zawsze) a na kojec spadniemy. Ciesze się ze jednak tak się nie stało. Bardzo miło mi z powodu tego zwycięstwa. Jeszcze w tamtym roku o tej samej porze przyszłość Pandy stała pod znakiem zapytania ale na szczęście mocno odbijamy się od dna. Na tyle mocno by móc w stanie zwyciężyć w tym konkursie. Jest mi ogromnie miło widząc jak wielu ludzi nas wspiera i chciałabym im za to bardzo podziękować. Tylko dzięki wam nam się udało <3

  Pewnie komentarz nieskładny ale pisze z telefonu... :-P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *koniec

   Tak w ogóle, to jestem w szoku, że taka sama liczba osób głosowała w sondach. :-P

   Usuń
 5. Chciałabym prosić o dodanie Wonder Templates oraz Evidens Graphic do kategorii "Zawieszone".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście równorzędnie z tym idzie zamknięcie naboru na WT.

   Usuń