Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Fantastyczna trójka

Autor: Weronika

(c) Evelyn

W ostatnim wpisie z tej serii gościłam Lizz Kaviste z bloga imagined-paradise.blogspot.com, która to wytypowała po trzy prace (trzy szablony, trzy nagłówki), jej zdaniem, godne uwagi. Dziś szablony i nagłówki typować będzie Bleachowa, której z całego serca dziękuję za to, iż zgodziła się na udział w projekcie. Dodam jeszcze, iż od dziś aż do 01.10 Katalogiem zajmuje się Monika4451. O tej porze z pewnością się pakuję - fakt, post został zaplanowany. Życzcie mi udanej podróży, a nowej administratorce wytrwałości!

Szablony


Wspaniała praca! Nagłówek jest świetnie wykonany, wszystko ze sobą współgra tworząc spójną całość. Kolory też świetnie dobrane.

Uwielbiam mroczne prace. Postać na nagłówku zostało świetnie wyeksponowana dzięki dobrze dobranym stockom i teksturom. Dodatkowo kolorystyka dodaje nieziemskiego uroku ;-)

Ten szablon jest naprawdę fajny. Nagłówek ogromnie mi się podoba i uważam, że gif z większym kontrastem bardzo pasuje. Kolorystyka iście rozkoszna. Jedyne co bym zmieniła, to tło spod stron zrobiłabym takie jakie jest w nagłówku, czyli bardziej stonowane :p

Nagłówki


Gdy zobaczyłam ten nagłówek od razu się w nim zakochałam. Jest naprawdę ładnie zrobiony. Tak ułożone stocki i tektstury sprawiają niesamowite wrażenie. Kolory również odgrywają tutaj dużą rolę. Dzięki nim nastrój jest taki spokojny aczkolwiek nie nudny. Napis też jest w porządku.

Kolejna świetna praca Renfri! Już za pierwszym razem, od pierwszej sekundy wpatrywania się w ten nagłówek od razu widać, że jest na co popatrzeć. Byłby idealny gdyby napis był w innym miejscu.

Piękna, stonowana praca. Świetnie dobrane, i co najważniejsze, wtopione stocki i tekstury. Jestem oczarowana tym nagłówkiem.
Spodobały wam się prace wytypowane przez Bleachową? Zgadzacie się z opiniami graficzki? Który szablon, jak i nagłówek przypadł wam najbardziej do gustu? Czekam na opinie, do napisania! :)

1 komentarz:

  1. (Nie piszę o swojej pracy oczywiście. ;) )
    W tym poście zostały wyłonione niesamowite perełki, które bez dwóch zdań zasługuję na pokazanie tutaj. Szczególnie szablon Renfri i nagłówek Invisible zapadł mi już dawno w pamięci, a przejście obok nich obojętnie zdaje się być dla mnie niemożliwe. :)
    Jest mi bardzo miło, iż podoba wam się ten nagłówek, jednak zrobiłam go na pół z Carllton, więc uznanie należy się także i jej. :)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń