Chat
zamknij

Fantastyczna trójka

(c) Evelyn

W ostatnim wpisie z tej serii gościłam Lizz Kaviste z bloga imagined-paradise.blogspot.com, która to wytypowała po trzy prace (trzy szablony, trzy nagłówki), jej zdaniem, godne uwagi. Dziś szablony i nagłówki typować będzie Bleachowa, której z całego serca dziękuję za to, iż zgodziła się na udział w projekcie. Dodam jeszcze, iż od dziś aż do 01.10 Katalogiem zajmuje się Monika4451. O tej porze z pewnością się pakuję - fakt, post został zaplanowany. Życzcie mi udanej podróży, a nowej administratorce wytrwałości!

Szablony


Wspaniała praca! Nagłówek jest świetnie wykonany, wszystko ze sobą współgra tworząc spójną całość. Kolory też świetnie dobrane.

Uwielbiam mroczne prace. Postać na nagłówku zostało świetnie wyeksponowana dzięki dobrze dobranym stockom i teksturom. Dodatkowo kolorystyka dodaje nieziemskiego uroku ;-)

Ten szablon jest naprawdę fajny. Nagłówek ogromnie mi się podoba i uważam, że gif z większym kontrastem bardzo pasuje. Kolorystyka iście rozkoszna. Jedyne co bym zmieniła, to tło spod stron zrobiłabym takie jakie jest w nagłówku, czyli bardziej stonowane :p

Nagłówki


Gdy zobaczyłam ten nagłówek od razu się w nim zakochałam. Jest naprawdę ładnie zrobiony. Tak ułożone stocki i tektstury sprawiają niesamowite wrażenie. Kolory również odgrywają tutaj dużą rolę. Dzięki nim nastrój jest taki spokojny aczkolwiek nie nudny. Napis też jest w porządku.

Kolejna świetna praca Renfri! Już za pierwszym razem, od pierwszej sekundy wpatrywania się w ten nagłówek od razu widać, że jest na co popatrzeć. Byłby idealny gdyby napis był w innym miejscu.

Piękna, stonowana praca. Świetnie dobrane, i co najważniejsze, wtopione stocki i tekstury. Jestem oczarowana tym nagłówkiem.
Spodobały wam się prace wytypowane przez Bleachową? Zgadzacie się z opiniami graficzki? Który szablon, jak i nagłówek przypadł wam najbardziej do gustu? Czekam na opinie, do napisania! :)

1 komentarz:

  1. (Nie piszę o swojej pracy oczywiście. ;) )
    W tym poście zostały wyłonione niesamowite perełki, które bez dwóch zdań zasługuję na pokazanie tutaj. Szczególnie szablon Renfri i nagłówek Invisible zapadł mi już dawno w pamięci, a przejście obok nich obojętnie zdaje się być dla mnie niemożliwe. :)
    Jest mi bardzo miło, iż podoba wam się ten nagłówek, jednak zrobiłam go na pół z Carllton, więc uznanie należy się także i jej. :)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń