Chat
zamknij

Kocie instrukcje: LinkWithin

(c) sygnatureczka autorstwa Insolatte

Welcome! Kolejna instrukcja. Tym razem jest bardziej związana z blogowaniem niż poprzednia (bowiem dotyczyła ona komciów). Dziś będzie o gadżecie - dość pożądanym ostatnim czasem. Będzie o "You might also like", czyli o ciekawym dodatku, który pokaże czytelnikowi wpisy o podobnej tematyce!

Na początek wchodzimy TUTAJPo prawej stronie wpisujemy nasz e-mail, dodajemy adres bloga, wybieramy platformę, na której założyliśmy stronę, a także zaznaczamy ile postów ma pokazywać gadżet. Uwaga, jeżeli piszemy jasną czcionką na ciemnym tle, koniecznie zaznaczamy kwadracik nad  "Get Widget!", po czym klikamy właśnie na ten niebieski, charakterystyczny button. 

Wybieramy "Install Widget".

Gdy już wszystko wypełnimy, klikniemy na niebieski przycisk, a także na "zainstaluj gadżet", pojawi nam się takie okienko. Wybieramy bloga, na którym ma pojawi się gadżet, a także nadajemy mu tytuł. Później klikamy w "Dodaj gadżet".Ważnym jest, aby dodać gadżet pod postami. Gdy pojawi się na blogu, automatycznie wskoczy do prawej/lewej kolumny, a to nie miejsce dla niego przeznaczone. Pamiętajmy więc, by przenieść go pod post.

Efekt końcowy ukazany jest na powyższym screenie. Wszystko jasne? :)

2 komentarze:

  1. Hej. Chciałam tylko poinformować ,że zawieszam Dark Dream na czas bliżej nieokreślony.

    Pozdrawiam. x

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne. Na pewno wykorzystam. ;>

    OdpowiedzUsuń