Chat
zamknij

Informator dzienny -październik

(c) Misao

Witajcie drodzy graficy! Czy rok szkolny jest dla was męczący? Mija już drugi miesiąc, od kiedy to uczęszczamy do gimnazjum/liceum, a także miesiąc bieganiny na uczelni. Na pewno łatwo nie jest. Raz na wozie, raz pod wozem, tak już musi niestety być. Co w graficznym światku piszczy? Dziś będzie sporo zawieszeń, ale dodam tylko, iż na końcu wpisu znajdziecie listę szablonarni prowadzących nabór. Jeżeli kogoś pominęłam, koniecznie zwróćcie mi uwagę!

Zawieszanie jest modne?


(c) Chedey

Pierwsze informacje należą do niezbyt przyjemnych. Imagined Paradise (blog Lizz Kaviste) został w dniu wczorajszym zawieszony. "Także reasumując - bloga ZAWIESZAM. Jest opcja, że wrócę, ale raczej nie prędko. Z grafiką nie kończę. Na studiach mam taki przedmiot jak "Projektowanie witryn internetowych" i tam uczymy się HTML'a i CSS'a (BOŻE SPEŁNIENIE MARZEŃ!!!) więc na pewno moje umiejętności będą tylko wzrastać. Mam nadzieję, że kiedyś wrócę do was z czymś ciekawym." - jak tłumaczy nam Lizz. To jednak nie koniec zawieszeń. Zaczarowane Szablony również zakończyły działalność. Oto jak sprawę komentuje Avia Tinar: "Tak naprawdę Zaczarowane mieliśmy zamknąć już w czerwcu. Odłożyłyśmy to z Jill do "po urodzinach". Później już nie miałam z Jill kontaktu, Niestety miałam za dużo na głowie by to ogarnąć, nadal też myślałam, że zamkniemy Zaczarowane razem. No cóż, nie wszystko układa się po naszej myśli.". Ostatnim zawieszonym blogiem, o którym dziś wspominam jest Scargraf. Scar powiadomiła czytelników, że jej problemy ze sprzętem są poważniejsze niż myślała, dlatego też bloga zawiesza na czas nieokreślony. 

Nowe duszyczki


(c) Tiny fox

Grafika-tu-i-tam.blogspot.com przywitała do grona załogi nową/starą osobę. Jest nią przesympatyczna piętnastolatka o nicku Katie. Dziewczyna wróciła na GTIT, ponieważ jak twierdzi: "Nie mogłam żyć bez grafiki, nawet miałam już bloga zakładać ale jakoś nudno tak samemu.". To jedyna tak dobra wiadomość w dzisiejszym informatorze!

Wiadomość od Tyler


(c) MIKI

"Jak wiecie ( albo i nie wiecie ) Tyler ma przed sobą najbardziej pracowity, męczący, wyniszczający moją biedną psychikę i nie tylko rok, a inaczej - Tyler na wiosnę zamierza napisać maturę. I zamierza ją napisać przynajmniej dobrze. Co się wiąże z masą godzin poświęconych na rozwiązywanie zadanek, arkuszy, bla, bla, bla bla. Wszyscy wiemy o co chodzi. W dodatku mam strasznie, strasznie, strasznie wielkie zaległości w języku polskim, a nowa matura ustna z tego przedmiotu raczej mnie udupi niż uratuje. W związku z tym wolnego czasu mam niewiele. Ale to nie wszystko. Tyler zaangażowała się w siatkówkę ( i nie, nie chodzi tutaj o ambitne oglądanie mistrzostw ) i ma dwa treningi w tygodniu i mecze w weekendy. Biorąc pod uwagę wyżej wspomnianą niewielką ilość czasu wolnego po dodaniu siatkóweczki, tego czasu zostaje jeszcze mniej, żeby nie powiedzieć, że zwyczajnie nie ma go wcale.  Co więcej, Tyler sobie troszkę skomplikowała sprawę z dalszą nauką i musi się porządnie wziąć do roboty, bo przecież marzenia trzeba spełniać ( rzygać tęczą też można ). Poza tym mam straszną ochotę zdobyć po raz kolejny stypendium! To niewyobrażalnie fajne uczucie." - Tyler odeszła. Nie na zawsze. Graphical Thoughts świeci pustkami. Nawet aktywność wanilijowej ostatnio zmalała. Czy to koniec? Czy traktować to jak zawieszenie GT?

Rubryczka naborów


(c) monika4451


Na tym kończymy dzisiejsze wydanie informatora dziennego. Jeżeli w wyżej ukazanej rubryczce pominęłam jakąś szabloniarnię, macie prawo zwrócić mi uwagę. Człowiek nie jest nieomylny, prawda? :)

6 komentarzy:

 1. Będzie lepiej. Zakładam, że to chwilowe. Może tak jak Katie osóbki będą wracać, żeby nie porzucać grafiki. Ja tak zrobiłam, nie wytrzymałam i wróciłam. Dzięki za pokazanie mojej sygnaturki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również mam nadzieję, że to chwilowy kryzys! Nie ma za co :)

   Usuń
 2. Prace Lizz można oglądać na Pandzi! ;3
  Także wszystkich jej czytelników prosimy o niewylewanie łez i odwiedzanie naszej szabloniarni. ;D
  A informator taki smutny. Szkoda, że tyle tego upada, że tacy zdolni odchodzą... Mam nadzieję, że następnym razem będzie weselej. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tyle dobrze, że Lizz nie porzuciła grafiki na zawsze :) Myślę, że weselej będzie na przełomie grudnia i stycznia, kiedy każdy będzie miał chwilę odetchnienia. Dużo grafików będzie wtedy powracało, a także otwierało nowe blogi. Tak jest rok w rok ;) No i w wakacje również to samo.

   Usuń
 3. Prosiłabym jeszcze o dodanie ogłoszenia :)

  Button: http://i57.tinypic.com/14wvces.png

  Już 31 października na Panda Graphics [http://panda-graphics.blogspot.com] pojawi się notka tematyczna o Halloween!
  Nie zabraknie wielkiej dyni, duchów, wampirów i tooony słodyczy.
  Szykujemy również miłą niespodziankę dla naszych czytelników.
  Zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń