Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Untouchable Monster Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Nabór i organizacja

Autor: Weronika

(c) Chedey

Kochani! Poszukujemy kompanów do naszej załogi! Oferujemy przyjemną pracę w miłej, ciepłej atmosferze. Zgłosić się może każdy - bez względu na wiek czy płeć. Jedynym warunkiem jest znajomość zasad poprawnej polszczyzny, umiejętność posługiwania się bloggerem na poziomie podstawowym oraz miłość do grafiki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się drogą mejlową. Nasz adres: katalog.grafikow@o2.pl. Gorąco zachęcamy! Chcesz znać więcej szczegółów? Rozwiń post :) Na dole znajduje się ważna informacja dotycząca... Ciebie!

Poszukujemy osób zaangażowanych, którzy są w stanie się wykazać. Potencjalnego kandydata prosimy o napisanie kilku słów na swój temat (ile ma lat, jak ma na imię, czym się interesuje, czy prowadzi własnego bloga itp.), a także o podanie paru pomysłów, dzięki którym Katalog rozwinąłby się. Wolne stanowiska? Jest ich całkiem sporo. Szukamy osoby chcącej zająć się przeglądem tygodnia, "Szablonem Miesiąca", pisaniem artykułów, dodawaniem przeglądów blogów i wywiadów. Nie wymagamy, aby osoba, która dołączy do załogi robiła to wszystko na raz. Można wybrać pojedynczą pracę. Im nas więcej, tym weselej! Wraz z Moniką czekamy na nowe duszyczki, które przyjmiemy z otwartymi ramionami. Jeżeli jesteście zainteresowani, kierujcie się na nasz adres e-mail podany wyżej. Powodzenia!

Jeżeli macie propozycje dotyczące postów czy nowych cykli, zachęcamy do tego, aby dzielić się nimi w komentarzach bądź pisać bezpośrednio na mejla, jeżeli chcecie dogłębnie wyjaśnić nam daną ideę. Pamiętajcie, że to Wy w głównej mierze tworzycie Katalog i odpowiadacie za to, co na nim publikujemy. Tak więc zachęcamy do aktywności! Jesteśmy otwarte na wasze propozycje. Każdy pomysł jest dobry :)

Ta informacja, o której wspominałam na wstępie znajduje się powyżej. Ni myślcie sobie, że fakt mojej choroby jest na tyle ważny, ażebym to zmuszała was do rozwijania posta ;p A ja leżę sobie w łóżku, kręci mi się w głowie, nie czuję się zbyt dobrze i nie wiem co mi jest. Dzień przeznaczam na prace nad Katalogiem. Życzcie mi szybkiego powrotu do zdrowia! Będę musiała nadrobić trzy sprawdziany i cztery kartkówki :(

1 komentarz: