Chat
zamknij

Nabór i organizacja

(c) Chedey

Kochani! Poszukujemy kompanów do naszej załogi! Oferujemy przyjemną pracę w miłej, ciepłej atmosferze. Zgłosić się może każdy - bez względu na wiek czy płeć. Jedynym warunkiem jest znajomość zasad poprawnej polszczyzny, umiejętność posługiwania się bloggerem na poziomie podstawowym oraz miłość do grafiki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się drogą mejlową. Nasz adres: katalog.grafikow@o2.pl. Gorąco zachęcamy! Chcesz znać więcej szczegółów? Rozwiń post :) Na dole znajduje się ważna informacja dotycząca... Ciebie!

Poszukujemy osób zaangażowanych, którzy są w stanie się wykazać. Potencjalnego kandydata prosimy o napisanie kilku słów na swój temat (ile ma lat, jak ma na imię, czym się interesuje, czy prowadzi własnego bloga itp.), a także o podanie paru pomysłów, dzięki którym Katalog rozwinąłby się. Wolne stanowiska? Jest ich całkiem sporo. Szukamy osoby chcącej zająć się przeglądem tygodnia, "Szablonem Miesiąca", pisaniem artykułów, dodawaniem przeglądów blogów i wywiadów. Nie wymagamy, aby osoba, która dołączy do załogi robiła to wszystko na raz. Można wybrać pojedynczą pracę. Im nas więcej, tym weselej! Wraz z Moniką czekamy na nowe duszyczki, które przyjmiemy z otwartymi ramionami. Jeżeli jesteście zainteresowani, kierujcie się na nasz adres e-mail podany wyżej. Powodzenia!

Jeżeli macie propozycje dotyczące postów czy nowych cykli, zachęcamy do tego, aby dzielić się nimi w komentarzach bądź pisać bezpośrednio na mejla, jeżeli chcecie dogłębnie wyjaśnić nam daną ideę. Pamiętajcie, że to Wy w głównej mierze tworzycie Katalog i odpowiadacie za to, co na nim publikujemy. Tak więc zachęcamy do aktywności! Jesteśmy otwarte na wasze propozycje. Każdy pomysł jest dobry :)

Ta informacja, o której wspominałam na wstępie znajduje się powyżej. Ni myślcie sobie, że fakt mojej choroby jest na tyle ważny, ażebym to zmuszała was do rozwijania posta ;p A ja leżę sobie w łóżku, kręci mi się w głowie, nie czuję się zbyt dobrze i nie wiem co mi jest. Dzień przeznaczam na prace nad Katalogiem. Życzcie mi szybkiego powrotu do zdrowia! Będę musiała nadrobić trzy sprawdziany i cztery kartkówki :(

1 komentarz: