Chat
zamknij

Szablon miesiąca - listopad #1

(c)Chedey/ dare--to--create

Witajcie! Przepraszam za wszystkie nieporozumienia pod ostatnim postem. Wystąpiły komplikacje. Już wszystko wyjaśniam (i nie ignorowałam komentarzy, tylko czytałam i chciałam napisać post, w którym wszystko wyjaśnię). Po pierwsze: nie wiedziałam jak prowadzić Szablon Miesiąca, ale teraz już wiem. Po drugie: blogi zgłaszajcie od teraz pod tym postem. Po trzecie: naprawdę przepraszam, za wszystkie niejasności. Więc przypomnę zasady jakie były.

W pierwszym poście SM możecie zgłaszać swoje blogi, ja wybiorę z niego jeden bądź kilka szablonów (jeśli frekwencja będzie mała) z danego miesiąca - czerwca, w tym wypadku - i wstawię w drugim poście. Czytelnicy katalogu będą mogli głosować na swój ulubiony szablon. W trzeciej notce napiszę wyniki :) Mam nadzieję, że tym razem do akcji włączy się więcej osób, a im więcej szablonów, tym lepsza zabawa :)
by Latte
Mam nadzieję, że wszystko zostało wyjaśnione. Jeśli nie 0 piszcie w komentarzach, a na pewno ich nie zignoruję.

9 komentarzy:

 1. Zgłaszam Pandę! :D (http://panda-graphics.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sporo literówek i błędów interpunkcyjnych, a także językowych popełniłaś. Głównie przecinki w niewłaściwych miejscach, niewyjaśniony nawał dwukropków, słowa pisane oddzielnie, choć powinno być inaczej itp. (wszystko skorygowane) ;p Dobrze, że wyjaśniłaś to w taki sposób. Sama się z resztą pogubiłam czytając poprzedni post. Mam nadzieję, że taka sytuacja nie powtórzy się więcej. Byłam pewna, gdy przekazywałam ci pałeczkę, że wiesz o co mniej więcej chodzi z SM. Ty jednak wprowadziłaś swoje zasady. Nie mogę cię obwiniać, bo to moje niedopatrzenie doprowadziło do tego, że wszystko było takie pogmatwane. Teraz jest już okey, a więc temat uważam za zamknięty.

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam GalleryGold! ;3
  http://gallerygold.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam Catchers Illusion :3 (http://graphic-catchers-illusion.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam Szablono-Sferę :D
  [http://szablono-sfera.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 6. zgłaszam land-of-grafic
  http://land-of-grafic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam Rockmenowa http://rockmenowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń