Chat
zamknij

W innym stylu - kicz i przesada

 
(c) prettysmilex 

Mamy tutaj malutkie zastępstwo, Vero niestety nie może zająć się tym postem. Niech sobie dziewczyna nieco odpocznie i się rozerwie. :) Powyższa sygnaturka bardzo kontrastowa względem Waszych orientalnych, prawda? Najpierw zobaczcie, co przygotowały graficzki i zagłosujcie na Waszym zdaniem najładniejszą pracę. Później zapoznajcie się z zadaniem kolejnej odsłony "W innym stylu".

Sygnature 9 by xveenom
Zielony Kociak, panda-graphics.blogspot.com


>>Sonda<<
(głosowanie do 23 listopada)

Dzisiaj motywem przewodnim będzie kicz i przesada
    


Kicz - tendencja związana z ogólną fascynacją kulturą masową. Kolorowe, plastikowe przedmioty doskonale wpisują się w definicję kiczu, który współcześnie uchodzi bardziej za rodzaj estetyki, niż wyraz złego gustu. Nie jest trendem popularnym, jednak mimo, że od niego uciekamy, niejednokrotnie jesteśmy nim zafascynowani. Można więc przyjąć, że główną funkcją kiczu jest przyciąganie uwagi.
 

Waszym zadaniem jest stworzenie nagłówka, którego motywem przewodnim będzie kicz i przesada. Kolorystyka dowolna: może przeważać słodkość (róże, fiolety), ale również mroczność (granat, czerwień, zieleń). Kolejny post tej serii będzie zawierał wyniki prób orientalnych, wasze dzieła dotyczące tego posta, a także sondę, w której czytelnicy wybiorą, ich zdaniem, najładniejszy nagłówek. Na prace czekamy do 23 listopada. Nagłówki wysyłajcie na adres mejlowy katalog.grafikow@o2.pl. W treści listu proszę zamieścić bloggerowy nick, a także adres bloga. 

źródło treści:  klik, ikony: klik

4 komentarze:

 1. Oddałam swój głosik ♥

  Kicz, kicz, kicz - hm, może coś wykminię ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. Też coś pewnie wykombinuję.
  Konkursy są super. <3
  Oby częściej, oby więcej takich wyzwań. :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za podjęcie zastępstwa <3 Lepiej bym tego nie ujęła :) Oczywiście głos oddany :D

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne prace! Głod oddałam na Rockemnową, aczkolwike wahałam się na Mr.Punk. Co do konkursu - fajny temat, ale nie wezmę udziału. Pozdrawiam c;

  OdpowiedzUsuń