Chat
zamknij

W innym stylu - zapach lasu

(c) Ariana

Cześć :) Jak wiadomo ostatnim razem zastępowała mnie monika4451, za co jej serdecznie dziękuję. Waszym zadaniem było stworzenie kiczowatego, pełnego przesady nagłówka, który tenże styl miał reprezentować. Na katalogową skrzynkę mejlową napłynęły trzy prace. Zanim jednak je przedstawię to podsumuję ostatnie głosowanie, które dotyczyło orientalizmu. Mieliście okazję poprzez sondę wybrać, waszym zdaniem, najładniejszą pracę. W sumie oddaliście czterdzieści osiem głosów, z czego szesnaście na zwycięzcę (a właściwie zwyciężczynię - warto się sprecyzować :p). Napomknę tylko, że waszym dzisiejszym zadaniem będzie... nawiązanie do leśnych motywów. Are you ready? Zaczynamy :)


Motywy leśne to nawiązywanie do przyrody; przedstawianie zwierząt, natury, roślinności. W tym miesiącu zadanie jest w pewnym sensie utrudnione. Musicie przedstawić motywy leśne poprzez... ikony! Proszę o stworzenie czterech ikon, które nawiązują do leśnej natury. Mogą to być drzewa, lisy, sowy - co tam chcecie :) Ważne, aby prace wysyłać na katalogowego mejla podając w treści posta linki do prac - każdy do osobnej, najlepiej zalinkować na tinypic. Na ikonki czekam do 6 grudnia - macie mniej niż dwa tygodnie tylko po to, aby nie było sytuacji jak ostatnio - napłynęła tylko jedna praca. Musiałam przedłużyć czas oczekiwania na prace. Trzymam kciuki, abyście podołali zadaniu! :) Czyli leśne ikonki, do każdej osoby link, wysyłamy w treści posta (nie w załączniku!) i... na tym wasza rola się kończy.
Poniżej wcześniej wspomniane prace, a także sonda. Może w niej głosować do piątego grudnia. Czasu sporo, a wybór trudny - wszystkie poniższe nagłówki są bardzo ładne i mi samej trudno jest wybrać faworyta.Podsumowując po raz setny: tworzycie ikonki, przysyłacie na mejla do
szóstego grudnia, a zaś poniższa sonda jest do waszej dyspozycji tylko
do piątego grudnia - wszystko po to, aby w kolejnym poście z tej serii
ukazać wyniki sondy, a przy okazji wstawić nową.

5 komentarzy:

 1. Chciałabym prosić o dodanie mojego ogłoszenia.

  Na początku grudnia Szablon Caffee będzie obchodzić swoje 2 urodziny. Serdecznie was zapraszam na tą wspaniałą imprezę graficzną. Dotąd przygotowałam dla was naprawdę dużo dodatków, ale na pewno będzie ich jeszcze więcej. Impreza graficzna odbędzie się 7 grudnia o godzinie 20.00, czyli już niedługo. Jeszcze raz serdecznie was zapraszam do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia :)
  Do napisania ♥

  Bardzo proszę o dodanie tego obrazka http://funkyimg.com/i/R1m3.gif zalinkowanego do mojego bloga .

  [ znak ,że przeczytałam regulamin: Jane] :D
  Z góry dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodane! Dziękujemy za tak wnikliwą lekturę regulaminu. :) Punkt o pseudo-haśle nie odnosi się jednak do dodawanych ogłoszeń, lecz do zgłaszania blogów w ogóle.

   Usuń
 2. Ale tę wygraną sygnaturę to mogłaś dać w poście. ;D
  Gratki dla Punka, należało się! :3
  I kibicuję Zaczarowanej. Jej praca naprawdę mi się podoba. ;)

  OdpowiedzUsuń