Chat
zamknij

Noworoczny konkurs

 
(c) Rosesylla

Witam Was serdecznie w nowym roku! Mam nadzieję, że nie zaplanowaliście sobie  na kolejne 360 dni wyprawy na księżyc ani żadnej diety cud - a raczej dobrą zabawę i więcej pozytywnych wrażeń. Przychodzę z zapowiadanym konkursem i mam nadzieję, że zechcecie wziąć w nim udział i zrobicie na nas mega wrażenie. :) Wejście w 2015 może przecież być widoczne również  w Waszych graficznych bojach. 

O co chodzi? Jakie są zasady? Co oni znowu wymyślili? ;) Waszym zadaniem jest stworzenie noworocznej notki. Nic trudnego, prawda? Jest tylko kilka kryteriów, w których należy się zmieścić. 

Notka musi zawierać co najmniej 15 prac w minimum (!) dwóch rodzajach, które wybieracie z podanych: ikonki, sygnatury, nagłówki, szablony, bannery, tekstury, tapety. Wy decydujecie ile i co stworzycie! Jeśli chodzi o tematykę prac: nie narzucamy żadnego motywu przewodniego, ale przykładowo: fajerwerki, szampan i imprezy chociażby w stockach są mile widziane. :) Do kiedy macie czas? Wpis musi się pojawić najpóźniej 14 stycznia o 23:59
Oceną wpisów zajmie się Katalogowa załoga wraz z gościem (lub gośćmi). A samej ocenie będzie podlegać całokształt notki (jakość prac, ale niekoniecznie ilość). Tu zaczynają się schody dla jury, gdyż każda opinia będzie miała odzwierciedlenie w punktach. A jak dobrze wiemy ze szkoły liczby nie są zbyt dobrym nośnikiem umiejętności i wiedzy. Dlatego też wszystko będzie posiadać swoje uzasadnienie na piśmie. 

I w końcu część jakże ważna i wyczekiwana: nagrody. :) Zdecydowałyśmy, że główną nagrodą będzie reklama. Jak dotąd nie mieliście na nią większego wpływu, ale od dziś będziecie mogli sami zdecydować kiedy ma zostać umieszczona na Katalogu. Jej długość jak i pozostałe wyróżnienia zależą od Was! Im więcej zgłoszeń (czyli dodanych notek konkursowych), tym więcej ciekawych nagród. 

Zgłoszenia w postaci: "zgłaszam [nazwa bloga]" proszę zostawić pod tym postem. Pamiętajcie, że notka konkursowa powinna zawierać button: 
 
Będziemy mieć wtedy pewność, że wpis powstał dla celów konkursowych, a posty, które nie będą go zawierać, nie biorą udziału w zabawie bez względu na ilość sztucznych ogni. 

Zapraszamy do udziału! 

10 komentarzy:

 1. Krytyczna Biel została zamknięta, więc spokojnie można przenieść ją do zawieszonych.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za tę smutną informację. Już przenoszę do zawieszonych.

   Usuń
 2. Na blogu e-wydanie.blogspot.com pojawił się artykuł o Waszym konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się interesująco!
  A może warto by rozgłosić tę radosną nowinę poprzez ogłoszenia na innych spisach? Hm?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam blog Rockmenowa do Konkursu Noworocznego

  OdpowiedzUsuń
 5. notka http://rockmenowa.blogspot.com/2015/01/482015-year.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszamy Panda-Graphics do konkursu noworocznego. :)

  OdpowiedzUsuń