Chat
zamknij

Sygnaturowy przegląd graficzny


(C) Caudire

Stało się. Czuję drapanie w gardle, napływający do nosa katar, co chwilę dopadają mnie zimne dreszcze, jestem senna i otępiała, a wypowiedzenie jakiegokolwiek dłuższego zdania wymaga ode mnie sporego wysiłku. Zbliża się choroba. Przerażona tymi objawami od samego rana wlewam w siebie hektolitry herbaty z miodem, zajadam się tabletkami na ból gardła, a także nieustannie czyszczę nos. Słowem: zgon. I pomyśleć, że starałam się unikać przeziębienia jak ognia; chodziłam ubrana ciepło, nosiłam czapkę, zajadałam się witaminami, a jednak... Jeden do zera dla tego wstrętnego choróbska. Mam nadzieję, że nie rozchoruję się teraz. W końcu za niedługo ferie, a ja nie chcę przeleżeć ten okres w łóżku. Gorzej być nie może.
http://i.imgur.com/Y9eehrf.png

http://i.imgur.com/bAd3nJO.pngNie jestem w stanie wskazać faworyta - nie ma to nic wspólnego z moim samopoczuciem. Po prostu postaraliście się na tyle, że przegląd składa się z samych cudów. Znajdziecie w nim także prace początkujących grafików, którzy od niedawna przynależą do Katalogu. Myślę, że jak na początek idzie im całkiem dobrze :) Czyje sygnaturki skradły wasze serce?

4 komentarze:

 1. Nie można wskazać faworyta. Po prostu się nie da! :) Wszystkie są cudowne. Cieszę się że poraz kolejny moje prace znalazły się na Katalogu, dziękuję :)

  Wracaj szybko do zdrowia! Nie daj się! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. no nie powiem przegląd obfity:) najbardziej spodobały mi się sygnaturki Invisible, Dakoty i Nelivki. swoją drogą bardzo dziękuję za uwzględnienie moich prac.pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko!! Ile piękności! Nie potrafię wybrać najlepszych, bo każda jest świetna i serio, nie dorastam wam wszystkim do pięt :D Ale dziękuję za wyróżnienie, zawsze miło widzieć swoje prace w przeglądach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za umieszczenie moich sygnatur w przeglądzie. ;)
  Nie potrafię wybrać faworytów, tyle świetnych prac! *____*

  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń