Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Król trefl Heartbeat Graphic Kotuch Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex prudence design Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Fantazja Graphics Farfallen Follow the Flame Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Kropla Sztuki Królestwo Szablonów Krytyczna biel Larwiasta Tapeciarnia Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn WildRose Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Wakacyjny chill

Wakacje
(przynajmniej dla niektórych) to czas błogiego lenistwa. Katalog, stety niestety, nie jest zaliczany do tej grupy, a co za tym idzie, będzie funkcjonował tak, jak robi to w trakcie roku szkolnego. Regularne notki, aktualizacje i pewnie jakiś konkurs w pakiecie!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów! Serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Masz czas?

Jeśli i Tobie w okresie wakacyjnym
doskwiera nuda, a ponadto lubisz pisać, interesujesz się grafiką oraz jesteś osobą sumienną, mam dla Ciebie interesującą propozycję. Koniecznie zajrzyj do zakładki rekrutacja i rozpocznij swoją przygodę w naszych szeregach!

Sygnaturowy przegląd graficzny

Autor: Weronika


(C) Caudire

Stało się. Czuję drapanie w gardle, napływający do nosa katar, co chwilę dopadają mnie zimne dreszcze, jestem senna i otępiała, a wypowiedzenie jakiegokolwiek dłuższego zdania wymaga ode mnie sporego wysiłku. Zbliża się choroba. Przerażona tymi objawami od samego rana wlewam w siebie hektolitry herbaty z miodem, zajadam się tabletkami na ból gardła, a także nieustannie czyszczę nos. Słowem: zgon. I pomyśleć, że starałam się unikać przeziębienia jak ognia; chodziłam ubrana ciepło, nosiłam czapkę, zajadałam się witaminami, a jednak... Jeden do zera dla tego wstrętnego choróbska. Mam nadzieję, że nie rozchoruję się teraz. W końcu za niedługo ferie, a ja nie chcę przeleżeć ten okres w łóżku. Gorzej być nie może.
http://i.imgur.com/Y9eehrf.png

http://i.imgur.com/bAd3nJO.pngNie jestem w stanie wskazać faworyta - nie ma to nic wspólnego z moim samopoczuciem. Po prostu postaraliście się na tyle, że przegląd składa się z samych cudów. Znajdziecie w nim także prace początkujących grafików, którzy od niedawna przynależą do Katalogu. Myślę, że jak na początek idzie im całkiem dobrze :) Czyje sygnaturki skradły wasze serce?

4 komentarze:

 1. Nie można wskazać faworyta. Po prostu się nie da! :) Wszystkie są cudowne. Cieszę się że poraz kolejny moje prace znalazły się na Katalogu, dziękuję :)

  Wracaj szybko do zdrowia! Nie daj się! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. no nie powiem przegląd obfity:) najbardziej spodobały mi się sygnaturki Invisible, Dakoty i Nelivki. swoją drogą bardzo dziękuję za uwzględnienie moich prac.pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko!! Ile piękności! Nie potrafię wybrać najlepszych, bo każda jest świetna i serio, nie dorastam wam wszystkim do pięt :D Ale dziękuję za wyróżnienie, zawsze miło widzieć swoje prace w przeglądach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za umieszczenie moich sygnatur w przeglądzie. ;)
  Nie potrafię wybrać faworytów, tyle świetnych prac! *____*

  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń