Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

3 rzeczy, na które zwracam uwagę

Autor: Kot hejter

(C) Dakota 

Oczywiście będąc w ciele potencjalnego czytelnika Twojego bloga. Tak. Porozmawiamy dziś o wizerunku. Zachęcam do lektury krótkiego artykułu. Moje złote myśli potraktujcie z przymrużeniem oka. Towarzyszyć mi będą prace Dakoty z bloga bloodbonds.blogspot.com. Będzie o szablonach, o osobowości, ale i o pracach, którym poświęcony jest tenże Katalog. Mam taką cichutką nadzieję, że Vero nie zabije mnie za używanie wulgaryzmów i podtekstów :)

Szablon


Bądźmy realistami. To on jako pierwszy rzuca się nam w oczy. To z niego jesteśmy w stanie wyczytać wiele informacji m.in.: jakim stylem cechuje się grafik, co możemy znaleźć w jego galerii, jak długo obraca się w grafikosferze i czy ma gust. Jeśli ma, przeglądamy dalej. Wiem. Ta informacja może być dla ciebie przykra i raniąca, ale ponad 87% użytkowników odwiedzających twojego bloga nie zwraca uwagi na twoją twórczość (a jeśli już to w następnej kolejności), ale na szablon. Pamiętaj więc, że główny zdobiący twoją szablonarnię powinien być wizytówką, a nie strachem na wróble. Postaw na minimalizm, nie kombinuj za bardzo z CSS-em. Pokaż, że masz gust i wyczucie. Ktoś na pewno to doceni :)

(C) Dakota

Osobowość


Cóż z tego, że tworzysz (uwaga, tu powinna być cenzura!) najzajebistsze nagłówki pod Słońcem, skoro jesteś tak apodyktyczna i aspołeczna, że w twojej obecności więdną kwiatki (i gdyby tylko one...)? Stosunek autora do czytelnika/zamawiającego/potencjalnego pobierającego jest tak ważny i kluczowy, jak kluski i niebieska kapusta na niedzielnym stole w moim domu (ale mi się słowa dobrały, to już ta godzina?). Musisz sobie uświadomić, że aby swój biznes rozkręcić musisz być osobą asertywną, otwartą i ciepłą. Grafik, który miałby napisane na czole: "Bez kija nie podchodź" na pewno będzie cieszył się mniejszą popularnością, a niżeli taki, który służy pomocą w każdym miejscu i o każdej porze, prawda?

(C) Dakota

Prace


Nagłówki, szablony, sygnatury ikony - i tak bez końca. Starasz się? Zostaniesz doceniony. Masz gust i wyczucie? Zostanie ci to wynagrodzone. Możesz być gwiazdą rocka lub znanym siatkarzem, ale w tym wypadku to nie gra roli. Znasz się na grafice = masz szansę zdobyć respekt u koleżanek i kolegów z branży. Talent to jeden z paru składników, z których jesteśmy w stanie upichcić sukces. Inne to między innymi: zaangażowanie, hobby i czas wolny.

Do kogo kieruję ten artykuł? Myślę, że do początkujących, których w naszym kochanym spisie nie brakuje, ale i do tych bardziej zaawansowanych, którzy mają wrażenie, że coś poszło nie tak, że gdzieś popełnili błąd. Zamiast zaczynać od początku - przestudiuj moje słowa raz jeszcze. Trzymam kciuki za to, aby ci się udało. Motywacja i wsparcie to również kluczowy składnik w drodze do sukcesu!

3 komentarze:

 1. Fajny artykuł. ;>
  Kociak w pełni zgadza się z kotem.
  I korzystając z okazji prosi o dodanie ogłoszenia:

  Proszę o dodanie ogłoszenia. ;>
  banner: http://funkyimg.com/i/JLES.png - link "pod" bannerem: http://panda-graphics.blogspot.com/2015/02/280-filmy.html

  Panda Graphics zaprasza na ostatnią już odsłonę gry w ostatnią literę!
  Tym razem stawiamy na czystą rozrywkę - bez zbędnych zasad.
  Luźna tematyka pozwala na dopisanie w komentarzu dowolnego słowa zaczynającego się na ostatnią literę wyrazu z poprzedniego komentarza!
  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się te 3 elementy są kluczem do sukcesu, dla mnie osobiście najważniejsza jest osobowość bo to ona zarówno w pracach jak i szablonie wyrażona jest.

  OdpowiedzUsuń