Chat
zamknij

Jak dobrze znasz Dare to Create?

(c) Chedey

Cześć! Na wstępie dodam, że pomysłodawczynią tego projektu była Ally, która niestety do naszej załogi już nie należy. Nie chciałam, aby idea odeszła gdzieś w cień i skonała w kącie. Wprowadziłam parę poprawek i... Udało się - oto pierwszy w historii Katalogu quiz na temat graficznego bloga! Na pierwszy ogień idzie Chedey (mam nadzieję, że graficzka nie ma mi tego za złe). Zobaczcie jakie pytania dla was przygotowałam!

Biorę udział w quizie!Zasady są proste. Bierzecie udział w quizie, do którego odnośnik znajdziecie powyżej. Wypełniacie go, przesyłacie odpowiedzi, (ważne, aby znajdował się tam wasz e-mail oraz nick, jakiego używacie w grafikosferze). Osoba, która wygra dostaje od Chedey paczuszkę z niespodzianką (co prawda wirtualną, ale dostanie!). Brzmi kusząco, prawda? Macie czas do 10 lutego. Start!

To edycja z lutego. Co miesiąc pojawiać będzie się z tej serii jedna notka, a w każdej następnej krótkie podsumowanie wyników, jak i ogłoszenie zwycięzcy. Mam nadzieję, że zabawa przypadnie wam do gustu i będziecie chętnie brali w niej udział. Można również zgłaszać blogi do zabawy - nie jest to zabronione, a wręcz przeciwnie! Im więcej takich gestów z waszej strony, tym lepiej :)

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Oj Kocie... Jasne, że nie! To zabawa dla czytelników. Innym razem, ok? :)

   Usuń
 2. Ciekawy pomysł z taką formą postów, choć nie znam Chedey wezmę udział ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. W quiz wdał się mały błąd gdyż są 2 poprawne odpowiedzi :16-18 oraz 18-20.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przewidziałam tego. Dziękuję, poprawione! :)

   Usuń
 4. Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim :D Podoba mi sie ten pomysl.

  OdpowiedzUsuń
 5. Noo mi też się podoba pomysł, fajna sprawa :D I dziękuję za wyróżnienie!
  Czekam na następne quizy i zabieram się za robienie paczuszki :)

  OdpowiedzUsuń