Chat
zamknij

Siódma zabawa integracyjna

(C) sygnaturka autorstwa Insolatte

Cześć, czołem, siema :D Prawie miesiąc człowieka nie ma, a tu tak ładnie. Szablon wbił mnie po prostu w fotel, ale nie o tym dziś będzie mowa. Przybywam do was z siódmą już zabawą integracyjną, w której, mam nadzieję, chętnie weźmiecie udział. Czy będzie wesoło? To zależy wyłącznie od was xd


Dobra. Mamy wiosnę, a ja nie zdążyłam was doszczętnie zdołować zimową edycją zabawy, a więc pozwólcie, że wyżyję się na was dopiero teraz. Waszym zadaniem będzie opisanie w kilku zdaniach najgorszego dnia w waszym życiu (obojętnie jakiego, nie ważne ile mieliście lat - ważne co się wydarzyło). Ja swój także postaram się opisać, choć takowych mam w swoich życiu na pęczki (jakoś pech lubi mi towarzyszyć w ostatnich latach xd).

Let's play a game!

5 komentarzy:

 1. Najgorszy dzień? Dobę wcześniej zakładałam, że zrobię sobie dzień wolnego (bez nauki, bez obowiązków - totalny lajt czyt. laptopik i Internety), a tu dowiaduję się, że dowalili nam po trzy kartkówki i jeden sprawdzian. W ten sam dzień dostałam śnieżką w twarz, spadłam ze schodów oraz o mały włos oblałam się herbatą. Wrr!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ała! Że tak wrzątkiem? Że prawie? Kluczową rolę odgrywały milimetry? No to jednak szczęście tak do końca cię nie opuściło Vero XDD Z jednej strony tyle nieszczęść, ale równoważą się one z tym co mogłoby ci się przydarzyć, a rana po oparzeniu to nic miłego, serio. Także jesteś szczęściarą ;]

   Usuń
 2. Najgorszy dzień... Hmm sporo tego było xd. Jakoś na początku tego roku: rano drama na blogu, przez którą pokłóciłam się z kuzynem. Potem na spacerze z ciocią i jej znajomymi zgubiliśmy jej córkę (na szczęście odnalazła się po 20 minutach). W tak zwanym "międzyczasie" mój tata pokłócił się z przyjaciółką cioci, a na koniec dnia skręciłam kolano na nartach i do 23 siedziałam na pogotowiu :)))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. chciała bym prosić o umieszczenie ogłoszenia:

  "Załoga World of Graphic, chciała by wszystkich serdecznie zaprosić
  na imprezę graficzna, której tematem będzie 'Serialowa Mania"
  dla każdej osoby, która umieści na swoim blogu button imprezy, jest przewidziana paczka niespodzianka. Wystarczy, że w dniu imprezy napiszesz od której graficzki chcesz paczkę.
  Impreza odbędzie się w lany poniedziałek tj. 06.04 o godzinie 12:00"
  Button: http://funkyimg.com/i/Vbc9.png
  Dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń