Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Siódma zabawa integracyjna

Autor: Kot hejter

(C) sygnaturka autorstwa Insolatte

Cześć, czołem, siema :D Prawie miesiąc człowieka nie ma, a tu tak ładnie. Szablon wbił mnie po prostu w fotel, ale nie o tym dziś będzie mowa. Przybywam do was z siódmą już zabawą integracyjną, w której, mam nadzieję, chętnie weźmiecie udział. Czy będzie wesoło? To zależy wyłącznie od was xd


Dobra. Mamy wiosnę, a ja nie zdążyłam was doszczętnie zdołować zimową edycją zabawy, a więc pozwólcie, że wyżyję się na was dopiero teraz. Waszym zadaniem będzie opisanie w kilku zdaniach najgorszego dnia w waszym życiu (obojętnie jakiego, nie ważne ile mieliście lat - ważne co się wydarzyło). Ja swój także postaram się opisać, choć takowych mam w swoich życiu na pęczki (jakoś pech lubi mi towarzyszyć w ostatnich latach xd).

Let's play a game!

5 komentarzy:

 1. Najgorszy dzień? Dobę wcześniej zakładałam, że zrobię sobie dzień wolnego (bez nauki, bez obowiązków - totalny lajt czyt. laptopik i Internety), a tu dowiaduję się, że dowalili nam po trzy kartkówki i jeden sprawdzian. W ten sam dzień dostałam śnieżką w twarz, spadłam ze schodów oraz o mały włos oblałam się herbatą. Wrr!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ała! Że tak wrzątkiem? Że prawie? Kluczową rolę odgrywały milimetry? No to jednak szczęście tak do końca cię nie opuściło Vero XDD Z jednej strony tyle nieszczęść, ale równoważą się one z tym co mogłoby ci się przydarzyć, a rana po oparzeniu to nic miłego, serio. Także jesteś szczęściarą ;]

   Usuń
 2. Najgorszy dzień... Hmm sporo tego było xd. Jakoś na początku tego roku: rano drama na blogu, przez którą pokłóciłam się z kuzynem. Potem na spacerze z ciocią i jej znajomymi zgubiliśmy jej córkę (na szczęście odnalazła się po 20 minutach). W tak zwanym "międzyczasie" mój tata pokłócił się z przyjaciółką cioci, a na koniec dnia skręciłam kolano na nartach i do 23 siedziałam na pogotowiu :)))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. chciała bym prosić o umieszczenie ogłoszenia:

  "Załoga World of Graphic, chciała by wszystkich serdecznie zaprosić
  na imprezę graficzna, której tematem będzie 'Serialowa Mania"
  dla każdej osoby, która umieści na swoim blogu button imprezy, jest przewidziana paczka niespodzianka. Wystarczy, że w dniu imprezy napiszesz od której graficzki chcesz paczkę.
  Impreza odbędzie się w lany poniedziałek tj. 06.04 o godzinie 12:00"
  Button: http://funkyimg.com/i/Vbc9.png
  Dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń