Chat
zamknij

W innym stylu - sonda

(c) Yassmine

No cześć kochani :) Swoją nieobecność usprawiedliwiam trzema rzeczami, które aktualnie wydarzyły się/wydarzą w moim życiu. Po pierwsze - mam na głowie dziewczynę z wymiany. Nano przyjechała do mnie z Serbii (nie tak jak się wcześniej okazało, z Gruzji) i gości aż do soboty. Po drugie - dopadło mnie cholerne przeziębienie (ale takie naprawdę wkurzające), ale jak to mawia moja mama "Po co mieć zaległości", a więc z niewysoką gorączką i cieknącym nosem chodzę do szkoły. Po trzecie - zapowiada się, że już w ten weekend ruszą prace związane z aranżowaniem mojego pokoju (ba, pokoi! - cała góra dla siebie ♥) w nowym domu. Także ten... Ale tym razem przegląd opublikuję! Nawiasem mówiąc, dziś kolejne 'zlecenie' oraz wyniki poprzedniej edycji "W innym stylu". Zapraszam :)


Wasze ubiegłotygodniowe zadanie polegało na stworzeniu sygnaturki pokazującej, jaką to piękną aurę mamy za oknami. Wiosenne dzieła nadesłały aż trzy osoby w ciągu dosłownie trzech dni (super wynik, jestem dumna!). Poznajcie autorów, jak i moje opinie na temat ich dzieł :)

Martyna piętka, Leprokonus.blogspot.com


Pokochałam tę sygnaturkę ze względu na bijącą od niej energię, a także cudownie intensywną zieleń, która sprawia, że tak patrzę i świdruję wzrokiem tę pracę, a co najgorsze, przestać nie mogę. Naprawdę dobra robota!

Jet, reinwencja.blogspot.com


Jet jak zawsze poszła w refleksyjność, pastele oraz delikatność. Wyobrażacie sobie tę graficzkę tworzącą mroczne ikony i sygnatury? Ja również mam ogromną trudność, ale to dobrze, że Jet ma swój znak rozpoznawalny. Moją uwagę przykuł efekt podziału na dwie części: lewa należy do fioletu, a prawa zaś oddana jest barwom Słońca.

Natx, lost-souls-graphics.blogspot.com


Nic tak nie raduje schorowanego i kichającego co minutę człowieka jak dobra porcja inspirującej grafiki! Natx, jak ty to robisz? Zdradzisz nam swój sekret? Czymże się posługujesz, że twoje prace zawsze są tak cholernie hipnotyzujące? Miej się na uwadze, bo cię ktoś jeszcze o czarną magię oskarży :) Uwielbiam takie głębokie, intensywne kolory. I te kwiaty ♥

SONDA* W niej możecie głosować na swojego faworyta. Wyniki w sobotę wkomponuję w przegląd.

Opowiedziałam Nano o Katalogu i o was :) Dziewczyna była mile zaskoczona i z niedowierzaniem, że takie miejsce w Internecie istnieje dopytywała jak to wszystko funkcjonuje. Jak się tworzy poszczególne przeglądy, jakim językiem się porozumiewamy (miała nadzieję, że przedstawię jej jakiś tajny szyfr, którym się posługujemy :D) oraz co was, grafików tak pasjonuje w hobby, jakim jest tworzenie sygnatur, ikon, nagłówków, szablonów i innych dodatków. Powiem wam, że Nano została przeze mnie uraczona półgodzinnym wywodem na temat grafikosfery. Dwudziestoletnia Serbka słuchała z takim zaciekawieniem, że aż miło było patrzeć :)

5 komentarzy:

 1. A gdzie wyniki i kolejne wyzwanie? ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko opisane w poście. Jest sonda, a wyniki w sobotę. Wyzwanie kiedy indziej :)

   Usuń
 2. Dziękuję za ciepłe słowa ^^ Życzę wszystkim powodzenia ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń