Chat
zamknij

Ósma zabawa integracyjna

(C) kochana Tiny ♥

No cześć kocurki! ;* Dawno mnie tutaj nie było, [gdyż azaliż ponieważ], bo, zaskoczę was, staram się o świadectwo z wyróżnieniem! Jak wiadomo, aby je dostać to trzeba się troszkę napracować. Jak pomyślałam, tak też zrobiłam. Rzuciłam wyzwanie samej sobie. Dwa miesiące systematycznej nauki. Co mi to dało? Ano dużo, dużo. Efekty widać. Gdy inni chowają się pod ławką, by nie iść do odpowiedzi ja wstaję i dumna jak paw i gotowa na wyzwanie. Niestety. Wiązało się to z chwilowym opuszczeniem przez moją osobę blogosfery. Na Katalog zaglądałam regularnie podczas przerw w szkole, lecz byłam bierna. Nie komentowałam. Obiecuję, że od teraz bardziej przyłożę się do swoich obowiązków, bo przecież nie mogę was zaniedbywać ♥


(C) Lotus <33

Ostatnia zabawa pojawiła się... Powiedzmy, że całkiem niedawno. No dobra. Dawno. W marcu. Ale to przecież żaden wstyd! Skoro Vero tyle zwlekała z przeglądem sygnatur, to i ja mogłam mieć krótką przerwę [mam nadzieję, że za to zdanie nikt z administracji nie wyrzuci mnie na zbity pysk xd]. Okej! Czas rzucić wam wyzwanie! Dzisiejsza zabawa to

kalambury!Yup. Kalambury. Ale takie graficzne. Wiecie na czym to polega? Otóż tak: jedna osoba opisuje grafika/bloga graficznego/dodatek graficzny/program/spis itd., a zadaniem następnej jest odgadnąć, co autor miał na myśli - innymi słowy - rozwiązać zagadkę. Każdy może zgadywać, lecz to wiążę się z tym, że musi dołączyć do gry, czyli wymyślić "kalambura". Przykład. Ja publikuję zagadkę na końcu posta, Monika zna rozwiązanie i w odpowiedzi na mój komentarz je dodaje, lecz sama musi wymyślić coś od siebie. Następnie do gry dołącza nat(Ally). Odpowiada na słowa Moniki, po czym sama dodaje zagadkę. I tak dalej, i tak dalej... Wszystko jasne? Do dzieła!


(C) Rosesylla :*

Zagadka


Tworzy genialne, minimalistyczne szablony nazywane potocznie 'tumblrowskimi'. Swojego bloga współtworzy z wanilijową, która chwilowo się nie ujawnia. Ostatnio zawitała też na Pandzi, co zaskoczyło wielu jej fanów.

19 komentarzy:

 1. Tyler!

  Jest taka jedna, krowia szabloniarnia... ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strzelam, że chodzi o Pandę :D

   Niedawno ta szabloniarnia wróciła do świata żywych po swojej strange space, a jej administratorka pisze wiersze, dodaje szablony proste, nieskomplikowane, ale bardzo efektowne.

   Usuń
  2. Według mnie kociakowi chodziło o szabloniarnię-w-latki

   Usuń
  3. A ja myślałam, że o Pandę, bo przecież czerń i biel.... :( No cóż, trudno. Przegrałam :D

   Usuń
  4. Wioska Szablonów :D

   Ta dziewczyna znika i nagle się pojawia, mangowe prace nam wtedy objawia, niekiedy ktoś jej nikt "przetworzy"(przekręci), wszyscy dobrze wiedzą jak dobrze TWORZY, a na jej blogu ogień płonie, a tematyka, którą bierze w dłonie, to fantastyka :D

   Mam nadzieję, że idzie ogarnąć o kogo chodzi xDDD

   Usuń
  5. Kurczę, postanowiłam trochę rymować, ale coś nie wyszło, to nie dla mnie... [*] XD

   Usuń
  6. Rinne! :D To było akurat proste.

   Ta osoba tworzy różnorodne nagłówki, ale szablony ostatnio wychodzą jej tylko minimalistyczne. Tworzy na blogu, który ma w adresie nick.
   Podpowiedź dla wtajemniczonych: podobnie nazywa się postać z FMA.

   Usuń
  7. @Sasame

   Wiersz godzien Nobla! :D

   Usuń
  8. Venes to k4sper :D

   Ostatnio robi różnorakie, kolorowe prace. Od razu wiadomo, wchodząc na bloga kto go prowadzi, bo taki ładny, rudy stworek zwany lisem na nim widnieje. :D

   Usuń
  9. Tiny Fox. (Lisek bardzo charakterystyczny).

   Tworzy grafikę w jakości HD. Ostatnio cały graficzny światek trzyma za nią kciuki w graficznym szkolnym konkursie. Mnie szczególnie podobają się jej mangowe sygnatury.

   Usuń
  10. Sasame, a właśnie że nie! Chodziło mi o kogoś innego ;p

   Usuń
  11. Kurdeeeeeee XDDD

   Alatum? XD

   Usuń
  12. a może Scar?

   I tak, wiem, nie ma zagadki, ale póki co nie zgadałam, a jeszcze jedna została od Agaty z WG. :)

   Usuń
  13. Udało ci się, Scar :)
   Zagadka Agaty jest do rozwiązania.

   Usuń
  14. Oczywiście, że December!

   Jest to program graficzny, który wymarł w graficznym świecie. Jego logo mieni się w kolorach tęczy z akcentem kliszy i puzzli.

   Usuń
  15. A mi chodziło o szabloniarnię w łatki rzecz jasna. Nic bardziej krowiego nie ma.

   Locofuego - chodzi o Photofiltre?
   Ja ciągle z niego korzystam. ._.

   Jest taka redaktorka na jednym z katalogów, która nie boi się zapytać nawet o dziewictwo swoich rozmówczyń... ;>

   Usuń
  16. Kociaku, zazdroszczę Ci cierpliwości do niego. ;-; Po pół roku wyleciał z hukiem z mojego dysku.

   Usuń
  17. Victim :)

   Pracę są tak samo zaczarowane jak nazwa bloga ;)

   Usuń
  18. Zaczarowane szablony!

   Korzystamy z nich nałogowo tworząc nagłówki. Czasem jest to zbitek stocków, a kiedy indziej abstrakcja.

   Usuń