Chat
zamknij

Fantastyczna trójka

(C) Tiny fox ♥

Czas leci nieubłaganie. Na myśl o tym, że już wkrótce będę musiała żegnać się z ludźmi, z którymi spędziłam najpiękniejsze dziewięć lat mojego życia, łzy napływają mi do oczu. Czy będę tęsknić? Oczywiście, że tak! W szczególności za tymi, bez których poniedziałkowe poranki byłyby monotonne, a lekcje WF-u zwyczajnie nieciekawe. Szczerze powiedziawszy to boję się nowej szkoły. Z nauką nie będzie najgorzej (tak się pocieszam :P), lecz największą trudność sprawi mi aklimatyzacja w nowym otoczeniu. Przede mną ostatni miesiąc na to, aby spędzić go z moją klasą. Coś czuję, że ostatni tydzień czerwca będzie najsmutniejszym w moim życiu... Zmieniając temat. W dniu dzisiejszym goszczę uroczą Jane, której dziękuję za poświęcony czas oraz zaangażowanie. Graficzka wytypuje w sumie sześć prac (3 szablony i 3 nagłówki), które jej zdaniem są tego godne. Zapraszam do lektury!


Szablony


W tym szablonie podoba mi się wszystko! Jest przejrzysty, piękny i dopracowany. Co do nagłówka, jestem pełna podziwu, że można stworzyć coś tak oryginalnego.

CSS w tym szablonie jest skromny, ale idealny. Nie potrafię wyobrazić go sobie w inny sposób, niż w ten, w którym wykonały go autorki. Graficzna część jest boska, więc z pełnym szacunkiem biję brawo Renfri i Amnezji ! Oby tak dalej :D

Uwielbiam szablony minimalistyczne, a ten jest wyjątkowy. Zawarłaś w nim to, co najlepsze oraz dopracowałaś wszystkie możliwe elementy. Kolory są w nim bezbłędne, szablon piękny i czytelny, czego chcieć więcej? Przez ciebie, aż głodna się zrobiłam :P

Nagłówki


Delikatność i mrok, światło oraz cień - to wszystko charakteryzuje ten nagłówek. Patrząc na niego mam wrażenie, że ta kobieta jest aniołem, na którego czyha zło ukazane poprzez kruki i krew. Nie mogę oderwać wzroku od tej pracy. Czysta poezja ukazana w grafice 

Ta praca zauroczyła mnie od pierwszego wejrzenia na nią, a jeszcze te dodatki w postaci figur geometrycznych! Ahhhh …. cud, mód <3 ! Szczęka mi opadła jak ją zobaczyłam. Światłocień i głębia także są cudowne oraz razem tworzą piękną całość.

Rewelacyjny nagłówek! Taki uroczy i delikatny, jego kolory są świetnie - takie soczyste. Strasznie podoba mi się w nim dobór stocków oraz ich położenie. Zazdroszczę autorce talentu i życzę więcej takich grafik!

Zgadzacie się ze zdaniem Jane? 

5 komentarzy:

 1. Agata the best ever! >3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Jane za wytypowanie mojego szablonu. Ja nie mam tutaj faworyta, bo wszystkie wybrane prace są genialne i nie jestem w stanie się zdecydować na żadną.

   Shalis, dziękuję! :D

   Usuń
  2. I jak tu się nie zgodzić?

   Usuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie mojego nagłówka. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne prace wybrała Jane. ;3

  OdpowiedzUsuń