Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Fantastyczna trójka

Autor: Weronika

(C) Tiny fox ♥

Czas leci nieubłaganie. Na myśl o tym, że już wkrótce będę musiała żegnać się z ludźmi, z którymi spędziłam najpiękniejsze dziewięć lat mojego życia, łzy napływają mi do oczu. Czy będę tęsknić? Oczywiście, że tak! W szczególności za tymi, bez których poniedziałkowe poranki byłyby monotonne, a lekcje WF-u zwyczajnie nieciekawe. Szczerze powiedziawszy to boję się nowej szkoły. Z nauką nie będzie najgorzej (tak się pocieszam :P), lecz największą trudność sprawi mi aklimatyzacja w nowym otoczeniu. Przede mną ostatni miesiąc na to, aby spędzić go z moją klasą. Coś czuję, że ostatni tydzień czerwca będzie najsmutniejszym w moim życiu... Zmieniając temat. W dniu dzisiejszym goszczę uroczą Jane, której dziękuję za poświęcony czas oraz zaangażowanie. Graficzka wytypuje w sumie sześć prac (3 szablony i 3 nagłówki), które jej zdaniem są tego godne. Zapraszam do lektury!


Szablony


W tym szablonie podoba mi się wszystko! Jest przejrzysty, piękny i dopracowany. Co do nagłówka, jestem pełna podziwu, że można stworzyć coś tak oryginalnego.

CSS w tym szablonie jest skromny, ale idealny. Nie potrafię wyobrazić go sobie w inny sposób, niż w ten, w którym wykonały go autorki. Graficzna część jest boska, więc z pełnym szacunkiem biję brawo Renfri i Amnezji ! Oby tak dalej :D

Uwielbiam szablony minimalistyczne, a ten jest wyjątkowy. Zawarłaś w nim to, co najlepsze oraz dopracowałaś wszystkie możliwe elementy. Kolory są w nim bezbłędne, szablon piękny i czytelny, czego chcieć więcej? Przez ciebie, aż głodna się zrobiłam :P

Nagłówki


Delikatność i mrok, światło oraz cień - to wszystko charakteryzuje ten nagłówek. Patrząc na niego mam wrażenie, że ta kobieta jest aniołem, na którego czyha zło ukazane poprzez kruki i krew. Nie mogę oderwać wzroku od tej pracy. Czysta poezja ukazana w grafice 

Ta praca zauroczyła mnie od pierwszego wejrzenia na nią, a jeszcze te dodatki w postaci figur geometrycznych! Ahhhh …. cud, mód <3 ! Szczęka mi opadła jak ją zobaczyłam. Światłocień i głębia także są cudowne oraz razem tworzą piękną całość.

Rewelacyjny nagłówek! Taki uroczy i delikatny, jego kolory są świetnie - takie soczyste. Strasznie podoba mi się w nim dobór stocków oraz ich położenie. Zazdroszczę autorce talentu i życzę więcej takich grafik!

Zgadzacie się ze zdaniem Jane? 

5 komentarzy:

 1. Agata the best ever! >3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Jane za wytypowanie mojego szablonu. Ja nie mam tutaj faworyta, bo wszystkie wybrane prace są genialne i nie jestem w stanie się zdecydować na żadną.

   Shalis, dziękuję! :D

   Usuń
  2. I jak tu się nie zgodzić?

   Usuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie mojego nagłówka. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne prace wybrała Jane. ;3

  OdpowiedzUsuń