Chat
zamknij

Wyniki sond

(c) Fantazja - natt-liv

Hejka. :) Dzisiaj już 1 maja. Wyobrażacie to sobie? Czas naprawdę szybko leci. Wiadomo, że jeśli na coś czekamy i odliczamy dni, godziny i minuty, to mamy wrażenie wieczności... Czasem jesteśmy tak zajęci, że nawet nie zauważamy pewnych dat. I tak dopiero wczoraj zorientowałam się, że zostały tylko dwa miesiące szkoły. :) Od poniedziałku zaczynam praktyki, więc na nich skupiłam całą uwagę. Dla Was pewnie ważne były egzaminy, po których można odetchnąć i oczekiwać wyników. Dlatego przybywam dzisiaj z efektami głosowania na najlepsze blogi kwietnia. Zapraszam! 


SZABLONIARNIE
I-sze miejsce: Wioska Szablonów - 32 głosy
II-gie miejsce: Panda Graphics - 26 głosów
III-cie miejsce: Graphic Poison - 24 głosyBLOGI PRYWATNE 
I-sze miejsce: Graphical Thoughts - 29 głosów
II-gie miejsce: Terrible Crash - 15 głosów
III-cie miejsce: GalleryGold - 8 głosówPodsumowanie sond


 
(c) Tiny Fox 

Kwiecień to miesiąc niespodzianek - mamy tu sporo nowości w rankingach. Na pierwszym miejscu wśród szabloniarni ni stąd ni zowąd pojawiła się Wioska Szablonów. Autorki powróciły i wzięły się do roboty - to naprawdę widać. Gratulujemy wyniku! Drugie miejsce należy się Panda Graphics (która również zaskakuje: nowymi osóbkami w załodze), a trzecie Graphic Poison (tutaj cisza i świerszcze, chyba że o czymś nie wiem). W czołówce, zostawiając innych daleko w tyle, znajdują się również blogi Land of Grafic i Zaczarowane Szablony. Sonda blogów prywatnych także zaskakuje. Pierwszą pozycję zajmuje Graphical Thoughts z miażdżącą przewagą głosów. Terrible Crash musi więc pogodzić się z miejscem drugim... Najniżej podium przez długi czas toczyła się walka, bo wystarczyły jednostkowe głosy, bo wszystko się zmieniło. W końcu wyłonił się blog GalleryGold. Ogółem w sondach oddaliście 161 głosów na szabloniarnie oraz 93 na blogi prywatne. Dziękujemy za wkład i zaangażowanie oraz gratulujemy wszystkim wyników. :)

Nowa sonda - blogi prywatne: http://sonda.hanzo.pl/sondy,244492,pIc5.html 
Nowa sonda - szabloniarnie: http://sonda.hanzo.pl/sondy,244489,tQnV.html 

3 komentarze:

  1. Anonimowy01 maja, 2015

    Gratuluję zwycięscom. :3 Bardzo proszę, by mój blog Everlasting Wishes powrócił z Zawieszonych do prywatnych blogów.
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wioska Szablonów dziękuję wszystkim, którzy na nią głosowali! Bardzo miło jest wrócić na 'stare śmiecie' i zobaczyć, że po ponad roku przerwy nadal nas kochacie i doceniacie naszą pracę ;)

    OdpowiedzUsuń