Chat
zamknij

Graficy na luzie

(c) Fantazja
Witam wszystkich, z tej strony Fine Dust, wasza nowa redaktorka. No tak, bo wy mnie jeszcze nie znacie! W takim razie jestem Fine Dust, od dzisiaj prowadzę "grafików na luzie" i jestem tu stażystką, ale mam wielką nadzieję, że pozostanę z Wami na dłużej. Jeśli chcecie wiedzieć o mnie trochę więcej, to możecie zaglądać do zakładki redakcja, a tam parę informacji o mojej osobie. Myślę, że bez przeciągania zajmę się notką, więc rozwijajcie i czytajcie!
Wakacje się kończą, wszyscy (poza studentami) szykują się do szkoły, a niektórzy łapią ostatnie chwile wolności. Moje pytanie brzmi: co wy o tym wszystkim myślicie? Nie chodzi mi tu tylko o pójście do szkoły, bo to nieuchronne, ale jak Wy przygotowujecie się do 1 września? Jakieś zakupy, wyjazdy, spotkania? Piękne nowe torby, czy zeszyty? Macie niepowtarzalną okazję by się pochwalić!

13 komentarzy:

 1. Moglibyście umieścić to ogłoszenie? :)

  link do bloga: graficzna-przystan.blogspot.com
  Button: http://oi58.tinypic.com/29o5rlu.jpg

  Treść: Przypominamy, że już za tydzień będą miały miejsce pierwsze urodziny Graficznej Przystani. Serdecznie na nie zapraszamy i dziękujemy za wklejenie banneru promującego urodziny :).
  Załoga Graficznej Przystani.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam nową redaktorkę! Co do pierwszego września, cóż mogę ciekawego powiedzieć? Jakoś miesiąc przed kupuję wszystkie potrzebne książki, a przybory szkolne to tylko te, które mi się skończyły oraz te dodatkowe, którymi zdobię sobie później zeszyty, ponieważ nie lubię monotonii, więc sama robię do nich okładki. Następnie czekam na nowy rok szkolny i lekcje. Toreb jako takich nie mam, bo nie lubię mieć ciężko na jedno ramie, dlatego plecak! Nie wiem czy o to chodziło, ale "pochwaliłam się", lmao.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też już wszystko zakupiłam, a jedyne czego mi brakuje to torba. Nie chcę plecaka, bo jakoś tak... Nie wiem. Spróbuję z torbą, a potem się zobaczy. Mam w zanadrzu jakiś tornister z pierwszej klasy (:

   Usuń
 3. Nie zakładajmy, że wszyscy idą do szkoły, bo są ludzie, którzy już dawno do tej szkoły nie chodzą, a ciężko pracują All day ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie stare konie jeszcze siedzą w grafice? [joke] :) Kurczę, ja myślałam, że przedział wiekowy to uczniowie - studenci. Całe życie w błędzie!

   Usuń
  2. jakie stare konie, no jakie! Czy mieć 24 lata to oznacza być starym? A gdzieżby! Ja znam tyle grafików w takim wieku, wstydziłabyś się ;P

   Usuń
  3. Wypadam na waszym tle jak przedszkolak, naprawdę :P Ale z drugiej strony w grafikosferze fajne jest to, że nie odczuwa się aż tak tej różnicy wieku, co w świecie realnym jest niemożliwe :)

   Usuń
 4. Hmm 1 września Jak to szybko wszystko leci, dopiero było zakończenie roku, a tu już za kilka dni trzeba szykować białą bluzkę na rozpoczęcie roku, oraz sztuczny uśmiech. Przyznam nieco, że druga klasa technikum trochę mnie przeraża, ale jestem jak najbardziej dobrej myśli - Dziwna Fantazja - Do szkoły mam jedynie zakupione zeszyty oraz torbę z Adidasa - tą ekologiczną - uwielbiam je, są nieco inne od tych normalnych, które noszę do szkoły - co oczywiście nie oznacza, że nie mam normalnej - do tego wszystkiego zakupiłam piórnik, i kosmetyczkę na drobne rzeczy. Książki, a przynajmniej większość pozostaje z pierwszej klasy, wiec w połowie drugiej dopiero zrobię ich zakup :P

  W najbliższym czasie mam zamiar spotkać się z kilkoma osobami, by nieco się zrelaksować przed rozpoczęciem - kto wie może wybiorę się na jakiś ciekawy film ^^

  Huh, ale się rozpisałam dosłownie, jak nigdy.

  Przy okazji witam w załodze Dust (mogę tak do ciebie, mówić prawda? :p).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodzę się co do upływu czasu... Ledwie wychodziłam ze szkoły, a tu już dwa miesiące strzeliły.

   Tak można do mnie mówić Dust. Nie mam nic przeciwko. :)

   Usuń
 5. Tak bardzo studentka ze mnie... ;< Nie pogadam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja teraz też nie, łączę się w bólu :c

   Usuń
  2. To tak bardzo boli... Ten miesiąc wakacji dłużej... xD

   Usuń