Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Ogłoszenie tematyczne

Autor: monika4451

 
Zapraszam wszystkich do pomocy! Jak widzicie wyżej - z chęcią wykonam kilka współprac z każdym, kto tylko ma odrobinkę czasu. Postanowiłam się trochę zintegrować i zrobić właśnie taką jedną notkę z samymi wspólnymi dziełami. Kontakt do mnie znajdziecie na moim blogu —> lost souls graphics.


 
Everlasting Wishes budzi się do życia. Zapraszam was serdecznie w ten piątek na re-otwarcie bloga. ;3 Zagoszczą tam różne prace graficzne, dodatki oraz paczka specjalna dla tych, którzy umieszczą buttonik. ;3 Pozdrawiam!


  
Wesołego Halloween!
 Zapraszam na Imprezę Halloween Dnia 31 Października 2015 na blogu Rockmenowa. Rozpocznie ona się o godzinie 22:00. Tematycznie Impreza będzie nie tylko poruszać tematykę Halloween.

10 komentarzy:

 1. Prosiłabym o dodanie ogłoszenia :*
  Button: http://funkyimg.com/i/23C1M.gif
  Treść: Wesołego Halloween !
  Zapraszam na Imprezę Halloween Dnia 31 Października 2015 na blogu Rockmenowa (http://rockmenowa.blogspot.com/). Rozpocznie ona się o godzinie 22:00.Tematycznie Impreza będzie nie tylko poruszać tematykę Halloween .

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję z całego serduszka za dodanie informacji <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest możliwość zamówienia u was szablonu? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie robimy szablonów. My jedynie katalogujemy blogi, których autorzy tym się właśnie pasjonują :)

   Usuń
  2. Rozumiem. Dziękuje za odpowiedź :)

   Usuń
 4. Cześć, chciałabym poruszyć pewien temat, który od jakiegoś czasu wywiera naprawdę wiele emocji. Chodzi mi o "niesprawiedliwość", "wywyższanie szabloniarek" i wszystko co się z tym wiąże.
  Ostatnio na SHOUTBOX wypowiedziała się osoba anonimowa o tym, że załoga katalogu wywyższa/promuje pewne szabloniarki. Trochę się z tym zgadzam. Nie chodzi mi tu o przeglądy, bo każdy ma inne gusta, a to, że co tydzień są prace tych samych osób jeszcze o niczym nie świadczy. Jednak, według mnie, katalog powinien promować wszystkich jednakowo i jeśli jest jakaś nowa duszyczka, która zajmuje się grafiką powinno się ją docenić umieszczając na przykład jej sygnaturkę na początku, bo nie oszukujmy się, mało kto wchodzi na nowe/nieznane blogi. Wszyscy na ślepo odwiedzają te "bardziej znane".
  To, że ktoś już kilka dobrych lat tworzy szablony lub nagłówki nie znaczy, że wszystkie jego prace są udane oraz nie każdy "świeżuch" jest niedoświadczony, bo nie musi przecież dodawać prac publicznie.
  Nie podoba też mi się to, że wiele rzeczy jest robione po znajomości. Dlaczego Tiny Fox to kochany przez wszystkich Lisek? O niektórych szabloniarkach piszecie w samych superlatywach, nie boicie się napisać, że ich prace są genialne, nawet jeśli zdarzy im się zrobić gniot.
  Nie traktujecie wszystkich równo i to bardzo razi. Nie wściekajcie się też jak jakiś "anonim" wypowie swoje zdanie, bo to, że nie ma konta o niczym nie świadczy. Czasem taki anonim zna się o wiele lepiej na pewnych rzeczach, więc nie należy samemu wymyślać sobie dla niego historii, że jest dzieckiem z podstawówki, które ma nudne życie i nie ma co robić, więc wtrąca się w to co robią inni. Nie mówię, że któraś z Was tak napisała, ale patrząc na wasze odpowiedzi to właśnie czytam między wierszami, nie wiem czy dobrze, czy nie, ale jednak.
  ~Mila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi się czyta takie komentarze, więc dziękuję. :)
   Nigdy nie myślałam o anonimach jako o dzieciach z podstawówki, chociaż przypisuję im często totalny brak uzasadnienia ich wypowiedzi.
   Działanie w środku KG i kombinowanie co zrobić, żeby wszystkich zadowolić i nikogo nie urazić, prowadzi do tego, że nie wiemy jak wyglądamy na zewnątrz. Fajnie jak ktoś zwróci nam uwagę na to czy owo, ale prosimy jednocześnie o podanie drogi, którą powinnyśmy zmierzać.
   Nawiązuję tutaj również do rzekomego wywyższania kogokolwiek. Rozumiem Was, bo sama mam bloga i tak jak każdy inny grafik cieszę się, gdy moje prace są pokazywane i czuję się tak samo pominięta, kiedy mnie nie ma tu czy tam.
   Już kolejny raz przecież poruszamy kwestię blogów świeżych i nie tylko - ale nadal nie ma konkretów. Przy przeglądach przekopujemy wszystkie blogi, o sygnaturach i ikonach nie mówiąc, bo dopiero ja zaczęłam dodawać dosłownie prace wszystkich.
   Stąd na serio już nie wiem, kogo pomijamy... ;p
   Moje ręce po kolejnych tego typu opiniach opadają i nasuwa się tylko stwierdzenie: WTF?!
   Ale żeby nie było, że tylko sobie piszę i nic z tego nie będzie.
   Proponuję mini-deal w postaci kontraktu na listopad. A co? Postaram się, żeby notki na początku zawierały sygnatury grafików szczebla mniej znanego (w moim przekonaniu, co zaznaczam). W zamian proszę w końcu o listę blogów rzekomo niedocenianych.
   Macie tydzień czasu. To sporo.
   Pozdrawiam! ;)

   Usuń
 5. Witam!
  Chciałabym prosić o umieszczenie następującego ogłoszenia:

  Po raz kolejny pomóż w [b] w ulepszeniu [/b] bloga [i]DIAPHANEROSE[/i] i wypełnij ktorką ankietę! Na każdego na końcu czeka niespodzianka!
  Link do ankiety: http://www.interankiety.pl/interankieta/ca746bb4fbdce153b931a536d9c26b74?podglad=1

  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodane! :)
   Szkoda tylko, że nie mogłam dotrzeć do żadnego buttonu Diaphanerose...

   Usuń